Soru Hangi bölgenin stock romunu kullanıyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Xiton
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 254

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Şu an Global 14.0.4 kullanıyorum. Global ve EEA için geçen gün yeni update geldi. EEA'nın daha iyi olduğunu söylüyorlar onu da denemek istiyorum ama bilemiyorum. Aslında konusunu açmayacaktım ama dayanamadım. Kusuruma bakmayın 😄

Öte yandan Endonezya da kullanmak istiyorum ama takıldığını falan söylüyorlar. Ben şahsen Google arama, rehber, mesajlaşma uygulamalarını sevmiyorum ama stabil olduğu için global kullanıyorum. Halihazırda endonezya kullanan var mı? Ya da EEA? Şu an nasıl? Memnun musunuz?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Şu an Global 14.0.4 kullanıyorum. Global ve EEA için geçen gün yeni update geldi. EEA'nın daha iyi olduğunu söylüyorlar onu da denemek istiyorum ama bilemiyorum. Aslında konusunu açmayacaktım ama dayanamadım. Kusuruma bakmayın 😄

Öte yandan Endonezya da kullanmak istiyorum ama takıldığını falan söylüyorlar. Ben şahsen Google arama, rehber, mesajlaşma uygulamalarını sevmiyorum ama stabil olduğu için global kullanıyorum. Halihazırda endonezya kullanan var mı? Ya da EEA? Şu an nasıl? Memnun musunuz?
Hocam geç oluyor biraz ama yine de yazayım. Mi dialere merakınız veya arama kaydetmeyle işiniz yoksa global romdan şaşmayın. Benim anladığım siz performans ve güncelleme istiyorsunuz. Performans konusunda EEA mı Global mi dersek tabii global ama araya endonezya girerse tabii ki endonezya. Ayrıca global sürümün bir başka avantajı yeni güncellemeleri ilk alan sürüm olması.

Üst Alt