Soru Hafıza

Eyluirft

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyluirft
Cihazım
Mi4w
Konular
1
Merhaba, mi 4 kullanıyorum şahsi hatamdan tel arizalandi, garanti onardi gönderdi fakat hafıza problemi oluştu. Hiç uygulama yok ama kesinlikle yükleme yapamiyorum, hafıza bölümünde diğer bölümü 13 GB harcamış gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Merhaba, mi 4 kullanıyorum şahsi hatamdan tel arizalandi, garanti onardi gönderdi fakat hafıza problemi oluştu. Hiç uygulama yok ama kesinlikle yükleme yapamiyorum, hafıza bölümünde diğer bölümü 13 GB harcamış gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Telefona temiz kurulum yaparak hafızanın açılmasını deneyebilirsiniz hocam.Eğer yine olmazsa garantiye yeniden başvurarak aldıktan sonra böyle bir sorun oluştuğunu söyleyin.

Oyla:

Eyluirft

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyluirft
Cihazım
Mi4w
Konular
1
2 defa fabrika ayarlarina döndürdüm ama olmadı. Temiz kurulum dediğiniz bu mu? Öyleyse eğer maalesef olmadı. Teşekkürler yardiminiz için.

Oyla:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
2 defa fabrika ayarlarina döndürdüm ama olmadı. Temiz kurulum dediğiniz bu mu? Öyleyse eğer maalesef olmadı. Teşekkürler yardiminiz için.
Rica ederim ne demek bir nevi buydu aslında,sizin teknik servise başvurmanız en doğrusu hocam durum onlardan sonra oluşmuş sonuçta.En sağlıklı olan bu olacaktır.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Artık format atın demeyi ne zaman bırakıcaksınız?
Temiz kurulum sonrası da problem devam ediyorsa sorunun kaynağının yazılımsal olmadığını anlayip başka önerilerde bulunmak adına ilk önerimiz genelde bu oluyor.
Varsa sizin daha etkili bir yolunuz biz öneriye açığız ?

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Temiz kurulum sonrası da problem devam ediyorsa sorunun kaynağının yazılımsal olmadığını anlayip başka önerilerde bulunmak adına ilk önerimiz genelde bu oluyor.
Varsa sizin daha etkili bir yolunuz biz öneriye açığız ?
Format atmayı herkes biliyor fakat kimse verilerini kaybetmek istemez ki buraya soruyorlar. Eğer bilmiyorsak cevap vermemek daha mantıklıdır.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Format atmayı herkes biliyor fakat kimse verilerini kaybetmek istemez ki buraya soruyorlar. Eğer bilmiyorsak cevap vermemek daha mantıklıdır.
Hocam verileri yedekleyip belki çözüme ulaşacak format yönetimi ile, veri yedekleme maksimum 20 dakika sürer, problemli cihazı uzun süre kullanması daha mı mantıklı ?
Ayrıca daha format atmayı herkes bilmiyor hiç bir zaman da bilmeyecek bu normal bizim görevimiz de bu konuda yardım etmek o yüzden bu böyle devam edecek gibi görünüyor.

Oyla:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Yakında şifremi unuttum desek foemat atın diyecez. Neyse... Nasıl olsa format çözer ya.

Telefonu bilgisayara takıp veya dosya yöneticisi gibi peogramdan kontrol ettiniz mi?

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Yakında şifremi unuttum desek foemat atın diyecez. Neyse... Nasıl olsa format çözer ya.
Format onu da çözüyor hocam ama merak etmeyin TWRP yüklü ise cihazda çözümü biliyoruz.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt