Yardım Hafıza kartı desteği hk

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
Merhabalar cihazıma 64 gb sdxc hafıza kartı aldım PC de biçimlendiril kullanınca telefon görüyor ama cihazı kapatıp açınca hafıza kartı desteklenmiyor diyor. Telefondan biçimlendirme yapmaya çalışınca tel donuyor. Bu kartı telefonun destekleyeceği şekilde pcden formatlayabilirmiyim bilgisi olan var mı

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Merhabalar cihazıma 64 gb sdxc hafıza kartı aldım PC de biçimlendiril kullanınca telefon görüyor ama cihazı kapatıp açınca hafıza kartı desteklenmiyor diyor. Telefondan biçimlendirme yapmaya çalışınca tel donuyor. Bu kartı telefonun destekleyeceği şekilde pcden formatlayabilirmiyim bilgisi olan var mı

Merhaba. Normalde Fat32 olması lazım ama belki bir ihtimal exfat ya da ext4 filan formatında formatlıyordur telefon. Cihazda twrp filan var mı bir de onunla biçimlendirmeyi deneseniz, ama yanlışlıkla sistemi filan silmeyin. Telefonun formatlamaması garip geldi, sd kart kesin sağlam mı acaba?

Uzmankan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
Note8 pro
Konular
27
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orangefox ile formatladı bakalım ilerleyen zamanda hata vs verecek mi normalde hafıza kartlarınında çeşitleri varmış bilmiyordum

Üst Alt