Yardım Güvenlimi

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
4

Bu satıcı güvenlimi sizce alışveriş yapcamda

alimitnick

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi note 125G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Orjinal site hariç başka yerden almanızı önermem.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27

Bu satıcı güvenlimi sizce alışveriş yapcamda
hocam gerçekten 67 w sarj aletine ihtiyacınız varmı onu düşünün alacaksanız da baseus panasonic vs sarj aletleri alın eski telefon tamircisiyim aile komple elektrik elektronik tamircisi ben hiç sıfır sarj aleti almadım alacaksam da giderim 2 ci el telefoncunun birine kutudan çıkan sarj aleti var cihazın tüm aparatları orjinal ama kutusunda 2 ci el de olsa sarj aleti var onu alırım şu yaşıma kadar orjinal bir sarj aletinin bozuldugunu görmedim 1 tane sarj aleti bozamadım
yok ben sıfır alacagım derseniz " " sizin için link oluşturdum bu listeden alırsanız piyasada " lafta orjinal" diye satılan bir çok cihazdan daha kaliteli cihaz almış olursunuz

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Bir sorun olduğunda zaten iade edebilirsiniz hem arada n11 var ancak önce dikkat etmeniz gereken yerleri atladınız sanırım. Tavsiyem bulaşmayın hocam.

N11:
Distribütör Garantisi nedir?
Ürünün garantisi ve satış sonrası hizmetler, üretici firma veya Türkiye’deki resmi distribütörü tarafından sağlanır.

Satıcı Ürün Açıklaması:
Ayrıntılar
Orjinal Kutu Çıkması Aksesuarlar Olup 1 Yıl Firmamız Garantisindedir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Ülkemizde satılan "orijinal" şarj cihazları ya yetkili satıcılar tarafından satılıyor ya da kutu çıkması olarak.

Yetkili satıcı ise pahalı... Ama en garantilisi ve güvenlisi. Açıkçası telefon fiyatının %5'ini geçmiyorsa bence yetkiliden almak daha mantıklı ve risk almaya gerek yok. 5 liradan kaçıp 100 lirayı riske atmak akıllıca gelmiyor.

Peki kutu çıkması ne demek? Yani birileri bir telefon aldı ama içinde şarj cihazını al(a)madı. Daha açık söylemek gerekirse satıcı kutu içeriğine müdahale etti, kutu içinden şarj cihazını çaldı ve bu çaldığı şarj cihazını ayrıca satıyor. Resmi olarak ülkemize getirilen bir cihazda bunun yapılması ise olanaksız gibi. Bu nedenle bu işi yapanlar genellikle kaçakçılar. Yani hem kaçakçı hem de hırsız olanlar yapıyor. Özetle her durumda sıkıntılı bir alışveriş olacak. Size sağlam ve orijinal gelirse bu durumda bir başkasından çalınan, çalıntı şarj cihazını satın almış olacaksınız. Diğer seçenekte ise yani kutu çıkması değilse zaten sahte şarj cihazı almış olursunuz.

Benim için çalıntı mal olması sorun değil derseniz satıcıyı araştırın. Eğer kaçak telefon da satıyorsa şarj cihazının orijinal olma ihtimali vardır.

atillaakkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Redminote13pro+
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
N11 de kutu çıkması 67w alfım bugün geldi orjinal ürün

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
13
Geçmişte alışverişim oldu sorunsuz orijinal ürün geldi. 1 yıldan uzun zaman önce aldığım 67w adaptörü hala aktif kullanıyorum. Yolunu kaybetmediyse çok iyi satıcı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt