Yardım Güvenlik uygulaması-Data Tarifesi ayarlama sorunu

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
5
Merhabalar, mi 5 telefonumda 8.11.22 güncellemesinden sonra güncelleme alamıyorum. Daha önceden ayarlamış olduğum internet tarifesini değiştimek istiyorum fakat ilgili ayarlar kaldırılmış. Bu ayarlara nasıl erişebilirim. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Mi 5 telefonların bundan sonra güncelleme almayacağı söyleniyor. Verileri kaybetmeden betadan stableye geçme şansımız var mı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Tarifenizi değiştirmek için güvenlik uygulaması altında yer alan veri kullanımı bölümünü kullanabilirsiniz.

VEri kaybı yaşamadan rom değiştirmek için ise TWRP yüklü ise yedek alın ve kurulum sonrasında sadece verileri geri yükleyin. Ancak anladığım kadarıyla kararlı romu uzun vadeli kullanmayı düşünüyorsunuz. Bu nedenle tavsiyem temiz kurulum yapmanız yönünde olur.

Oyla:

turab_00

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Turab
Cihazım
Mi5
Konular
5
Cevabınız için teşekkür ederim yalnız güvenlik uygulamasında daha önce veri ayarlaması yaptığım yer aktif değil. Güncelleme ile düzeltilir diye düşünüyordum ama güncelleme almayacak galiba artık telefon. Bu yüzden kararlı sürüme geçmeyi düşünüyorum. Sizce mi 5 betadan kararlı sürüm güncellemesi alır mı yoksa dediğiniz gibi temiz kurulum yapmak mı daha mantıklı?

Sorun ile alakalı ekledim.Belirttiğim gibi veri tarifesi ayarlama bölümü çıkmıyor. Veri ayarla kısmına girdiğimde bugüne kadar kullanmış olduğum veri olarak algılıyor ve daha önce ayarlamiş olduğum paketten düşüyor o miktarı. Yeni tarife ayarlamıyor yani.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt