Yardım Güvenilir Biçimde Mi9T Almak

Jude2World

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Konular
7
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
1999
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba, sahibinden üzerinden Mi9T alacağım. Şu güne kadar hiçbir telefonumda garantiyle işim olmadığından garanti için 1000 lira civarı fazla para ödemek istemiyorum. Sadece malum yolun sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağından korkuyorum biraz fakat forumdaki arkadaşlar pek bir sorun olmayacağını söyledi genel olarak. Ben de almaya karar verdim.

Yine bu forumda bu satıcıyı öneren gördüm fakat çokta emin olmadım. Anladığım kadarıyla açılmış kutu olarak gönderiyorlar. Bootloader kilidini açıp kayıt yapıyorlar ve gönderiyorlar diye anladım fakat kesin bir bilgim yok. Güvenilirliği hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Sonuçta kontrollü kargo gönderiyor açıp bakıp öyle alacağım ama yine de bir kuşku oluşmadı değil.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba, sahibinden üzerinden Mi9T alacağım. Şu güne kadar hiçbir telefonumda garantiyle işim olmadığından garanti için 1000 lira civarı fazla para ödemek istemiyorum. Sadece malum yolun sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağından korkuyorum biraz fakat forumdaki arkadaşlar pek bir sorun olmayacağını söyledi genel olarak. Ben de almaya karar verdim.

Yine bu forumda bu satıcıyı öneren gördüm fakat çokta emin olmadım. Anladığım kadarıyla açılmış kutu olarak gönderiyorlar. Bootloader kilidini açıp kayıt yapıyorlar ve gönderiyorlar diye anladım fakat kesin bir bilgim yok. Güvenilirliği hakkında bilgisi olan var mı acaba ? Sonuçta kontrollü kargo gönderiyor açıp bakıp öyle alacağım ama yine de bir kuşku oluşmadı değil.

Satıcıdan ben alışveriş yaptım güvenilir bir insan, 9 SE aldıktan 1 hafta sonra uzaktan bağlantı ile imei işlemi yapıldı ama 9T için durum nedir bilmiyorum.
Linkten konu hakkında yazılanları okuyabilirsin.
Satıcıdan yana "parayı gönderdik kargodan patlıcan çıkar mı acaba" diye bir endişen olmasın..

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-9t-almadan-once.53180/page-5

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Çok ucuzmuş...

Ku2u

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
A.F.K
Cihazım
A7 2017
Konular
5

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir kac gün önce Redmi Note 7 128-4Gb alıcaktım 2100 tl'e ama araştırdım baktım bu mi 9T cihazları ve daha fazlalarını normal fiyatından daha ucuza satılıyor alan yakın arkadaslarım cok memnun tek fark su çift sim kart kullanamıyorsun ve garantisi yok satan adam 1 ay donanım garantisi ve ömür boyu yazılım garantisi veriyor.Ayrıca diyelim ekran kırıldı yada baska bir parcası arıza mı verdi satıcı ile birlikte parca fiyatını inceleyip parça fiyatı neyse 0 işcilik ile telefonunuzu yaptırıyorsunuz.Çok düşündüm taşındım 1000 - 1200 lira fazla vereceğime(Sırf Türkiyedeki Saçma Garanti Firmaları için) Garantisiz kullanır paramda cebimde kalır diye düşündüm en basit örnek ekranın kırıldıgında garanti firması ne olursa olsun kullanıcı hatası deniliyor yada söyle örnek vereyim usb soketi arıza yapıyor garanti yapıyor diyelim ama en az 1 hafta bekletiyor telefonsuz kalıyorsun benim görüşüm su 1 hafta bekleyeceğime 50 - 75 tl verir aynı gün içinde telefonumu alırım onun için garanti benim için önemsiz.Umarım ikilemde kalan arkadaşlar için yardımcı olmusumdur iyi forumlar.

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Arkadaşlar, Bir arkadaşım people's square shanghai gidecek Mi9T Pro aldırmak isterim, ordaki fiyatlara nasıl bakabilirim.. internette link vs?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar, Bir arkadaşım people's square shanghai gidecek Mi9T Pro aldırmak isterim, ordaki fiyatlara nasıl bakabilirim.. internette link vs?
adresinden kontrol edebilirsiniz.

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
gördüğüm en ucuz fiyatlar.