güncellemeler hakkında

orhndygn24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
orhan
Cihazım
discovery
Konular
5
Selam arkadaşlar öncelikle bayramımız kutlu olsun. Ben uzun zamandır discovery telefonumda miui romları kullanıyorum. Bir şey dikkatimi çekti. Kimse yanlış anlamasın benim acemiliğimden de olabilir ama ben bu güncellemelerden sonra telefonda veya romda hiç bir değişiklik göremiyorum. V5 v6 v7 hepsini kullandım bir fark görmedim . değişen neler çok merak ediyorum.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Haftalık guncelleme oldugu ıcın genıs çaplı guncelleme olmuyor. Kısım kısım ozellıkler gelıyor. Halıyle cok fazla gozle gorulur degısıklık olmuyor.

melisozupektekin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MELİS
Cihazım
XİAOMİ Mİ4
Konular
1
merhaba, xiaomi mi4 telefonum var. 4.4.2 versiyonu kullanıyorum. ancak telefonu aldığımdan beri güncellemeler hiç bir şekilde gelmiyor. gelmeden de direkt kendim güncellemek istediğimde "telefon hakkında" kısmına gelince en altta "sistem güncelleme"ye tıklıyorum ancak bir önceki ekrana geri dönüyor. nasıl güncelleme yapabilirim bilgi verebilir misiniz?
teşekkürler.

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
merhaba, xiaomi mi4 telefonum var. 4.4.2 versiyonu kullanıyorum. ancak telefonu aldığımdan beri güncellemeler hiç bir şekilde gelmiyor. gelmeden de direkt kendim güncellemek istediğimde "telefon hakkında" kısmına gelince en altta "sistem güncelleme"ye tıklıyorum ancak bir önceki ekrana geri dönüyor. nasıl güncelleme yapabilirim bilgi verebilir misiniz?
teşekkürler.
Fastboot yöntemi ile v7 rom kurabilirsin :)

Üst Alt