Yardım Güncellemede yaşanan sıkıntı

XiaomiTuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
2
Redmi Note 12 Pro'yu yeni almıştım MIUI 13'ten 14'e geçecektim ilk olarak MIUI 14 güncellemesini indirdim. Daha sonra yeniden başlattım güncelleme oldu zanettim ama Şuan telefonumda MIUI 13'te duruyor ve telefon MIUI 14'e geçmemiş. MIUI 14.0.3.0 SHGMIXM bu güncelleme var indire basıyorum %0'da takılı kalıyor yardımlarınızı bekliyorum.

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Merhaba. Bende senin yaşadığın problemi yaşadım. Şu şekilde çözdüm ve güncelledim.Hatırladığım kadarıyla anlatayım. Başta güncelleme dosyasının zip li olanını cep telefonuna indirdim. Sonra telefon hakkında kısmında miui 13 yazan kare şeklindeki simgeye 5-10 defa ardışık tıkladım. Güncelleme ek seçenekleri açıldı. Oradan indirdiğim dosyayı gösterdim ve güncelleme gerçekleşti. Burada en önemlisi doğru dosyayı indirmek.
Burada yapılacak işlemler sonucu oluşacak bir olumsuzlukta sorumluluk tamamen uygulayana aittir.

XiaomiTuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuna
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba. Bende senin yaşadığın problemi yaşadım. Şu şekilde çözdüm ve güncelledim.Hatırladığım kadarıyla anlatayım. Başta güncelleme dosyasının zip li olanını cep telefonuna indirdim. Sonra telefon hakkında kısmında miui 13 yazan kare şeklindeki simgeye 5-10 defa ardışık tıkladım. Güncelleme ek seçenekleri açıldı. Oradan indirdiğim dosyayı gösterdim ve güncelleme gerçekleşti. Burada en önemlisi doğru dosyayı indirmek.
Burada yapılacak işlemler sonucu oluşacak bir olumsuzlukta sorumluluk tamamen uygulayana aittir.
Dosyayı internette bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Muski

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
RN 12 Pro 4G/5G
Konular
5
Buraya bak.

Muski