Yardım guncelleme

• Konbuyu başlatan sharku
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 1K

sharku

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adnan
Cihazım
mi 4
Konular
3
Kolay gelsin beyler.sabah ise giderken telefona güncelleme geldi (600 kusur MB) telefon yeniden baslatildiktan sonra değişen ne oldu ne gibi yenilikler geldi anliyamadim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Haftalık güncelleme almıştır. Temizlik uygulamasında derin temizlik özelleği filan var bu haftadaki güncellemede. Ayrıca hatalar varsa onlar çözülmüştür

Oyla:

sharku

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adnan
Cihazım
mi 4
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 aydır ilk defa güncelleme aldım haftalık olduğunu sanmıyorum.

Oyla:

Mrtkpcz06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Red Mi Note3
Konular
0
Meraba Arkadaşlar. Bende Redmi Note 3 kullanıyorum. Güncelleme konusunda nasıl olur nasıl yüklenir bir fikrim yok.Kısaca telefona yabancıyım daha yeni yeni alışıyorum. Bu modele gelen güncelleme var mı nasıl indirebilirim ve kurarım yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi akşamlar.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
3 aydır ilk defa güncelleme aldım haftalık olduğunu sanmıyorum.
O zaman kararlı sürüm kullanıyor olabilirsiniz. Hakkında bölümüne baksanız göreceksiniz. Kararlı sürüm güncellemesi 5 Ocakta dağıtılmaya başladı. O sürüm olabilir. Forumda konusu var. Orada tüm yenilikler yazıyor.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Meraba Arkadaşlar. Bende Redmi Note 3 kullanıyorum. Güncelleme konusunda nasıl olur nasıl yüklenir bir fikrim yok.Kısaca telefona yabancıyım daha yeni yeni alışıyorum. Bu modele gelen güncelleme var mı nasıl indirebilirim ve kurarım yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi akşamlar.
Güncelleme varsa size bildirim gelir. Yükle dersiniz yükler. Başka birşey yapmanız gerekmiyor.

Oyla:

Mrtkpcz06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Red Mi Note3
Konular
0
O zaman kararlı sürüm kullanıyor olabilirsiniz. Hakkında bölümüne baksanız göreceksiniz. Kararlı sürüm güncellemesi 5 Ocakta dağıtılmaya başladı. O sürüm olabilir. Forumda konusu var. Orada tüm yenilikler yazıyor.

Anladım kardeşim eyvallah. Ama daha bana güncelleme gelmedi beklemeli miyim yoksa indirip kurmalı mıyım. Çünkü birinden duymuştum pc indirip telefonu da kablo yardımı ile bağladıktan sonra pc suite programı mı ne varmış o şekilde telefona kuruyormuşsun. Bunlara gerek var mı yoksa kendi güncellemesinin gelmesini beklemeli miyim?

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Anladım kardeşim eyvallah. Ama daha bana güncelleme gelmedi beklemeli miyim yoksa indirip kurmalı mıyım. Çünkü birinden duymuştum pc indirip telefonu da kablo yardımı ile bağladıktan sonra pc suite programı mı ne varmış o şekilde telefona kuruyormuşsun. Bunlara gerek var mı yoksa kendi güncellemesinin gelmesini beklemeli miyim?
Redmi Note 3'ün durumu biraz farklı. Biz burada Mi4 hakkında konuşuyorduk. Note3'lerde bootloader kilidi olduğu için diğer cihazlardaki kadar rahat yükleme yapamıyorsunuz. Cihazınız çok yeni, birşeyler biraz netleşene kadar cihazınızı, MIUI'yi ve Android'i tanımaya çalışabilirsiniz. Forumdaki özellikle rehber konularına göz atıp kafanızda nasıl rom yüklendiği hakkında temel taşları oturtabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt