Soru Güncelleme

Efecan0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 9
Konular
11
Öncelikle Selamın aleyküm cihaz not 9 acaba Muiu 13 ne zaman gelecek ya 2022 ilk aylarında geliyordu sözde

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Öncelikle Selamın aleyküm cihaz not 9 acaba Muiu 13 ne zaman gelecek ya 2022 ilk aylarında geliyordu sözde
MIUI 13 arayüzü bir çok cihazda sorunlar yaratıyor Kendi kendine kapanıp açılmayan mı dersiniz bataryayı su gibi tüketen mi dersiniz ana menüde kasmalar donmalar mı dersiniz.
Bu yüzden Bir çok cihazda verilen güncelleme geri çekildi veya henüz bazı cihazlara verilmedi bile.
Sorunları göz önüne alıp update verildiğinde almadan Bir veya iki kez daha düşünün derim hocam

Efecan0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi note 9
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MIUI 13 arayüzü bir çok cihazda sorunlar yaratıyor Kendi kendine kapanıp açılmayan mı dersiniz bataryayı su gibi tüketen mi dersiniz ana menüde kasmalar donmalar mı dersiniz.
Bu yüzden Bir çok cihazda verilen güncelleme geri çekildi veya henüz bazı cihazlara verilmedi bile.
Sorunları göz önüne alıp update verildiğinde almadan Bir veya iki kez daha düşünün derim hocam
Yani gelsede düşüncz gelmiyor ne zaman gelir

lonewolf4

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
LoneWolf
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
21
Yani gelsede düşüncz gelmiyor ne zaman gelir
Hocam Xiaomi ayrıca Redmi 10X 4G, Redmi 9 ve Redmi Note 9 için MIUI 13'ün piyasaya sürülmesiyle ilgili bazı sorunlar olduğunu bildirdi. Bu cihazlar için MIUI 13 güncellemesinin Ağustos ayının sonunda olması bekleniyor.

Kaynak için .

Üst Alt