Yardım Güncelleme Yüklenmiyor

ogk4601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
Redmi note 9 pro miu global telefonum şuan 12.02 yüklü en son telefon için 12.04 güncellemesi geliyor indirdiğim zaman kurulmuyor neden olabilir?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei işlemi yapılan cihazdır. Geçmişte twrp kurulup kaldırılmıştır. 12.0.4 dediğiniz sürümü bir seferlik fastboot'dan sıfırlanmasını göze alarak yükleyin. Cihazınız bundan sonraki yüklemelerde otomatik güncelleme yapacak duruma gelecektir. Yada sıfırlanmasını istemiyorsanız 12.0.2 mevcut sürümün fastboot rom dosyasını indirip, boot.img ve recovery.img dosyalarınıda cihaza yazabilirsiniz.. Hepsiyle ilgili anlatım ve rehber forumda mevcut arama bölümünü kullanıp sorun yaşarsanız mevcut konuların altına yazabilirsiniz..

ogk4601

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
imei işlemi yapılan cihazdır. Geçmişte twrp kurulup kaldırılmıştır. 12.0.4 dediğiniz sürümü bir seferlik fastboot'dan sıfırlanmasını göze alarak yükleyin. Cihazınız bundan sonraki yüklemelerde otomatik güncelleme yapacak duruma gelecektir. Yada sıfırlanmasını istemiyorsanız 12.0.2 mevcut sürümün fastboot rom dosyasını indirip, boot.img ve recovery.img dosyalarınıda cihaza yazabilirsiniz.. Hepsiyle ilgili anlatım ve rehber forumda mevcut arama bölümünü kullanıp sorun yaşarsanız mevcut konuların altına yazabilirsiniz..
Recovery Rom ile TWRP'DEN 12.04 İndirip kursam olurmu?Twrp girip bağla kısmından veri hariç herşeyin tikini kaldırdığında , dosyayı flashlarsan hiç birşey kaybolmaz diye bişi gördüm yazdırmayı hiç duymadım 🙁

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Note 9 pro ya twrp den işlem çok riskli.. brick olabilir. Kendi offical twrp si mevcut değil. tabi tercih sizin..

Üst Alt