Soru Güncelleme yüklemekhata alıyorum)

terongo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
Redmi note 9 pro kullanıyorum. Telefonuma redmi note 9s twrpsi kurulu olduğu için güncelleme yüklerken error 7 alıyorum. Bunu düzeltmeye(getprop kaldırarak) çalışıyorum. Bu sefer invalid zif file format hatası alıyorum. Nasıl düzeltirim.

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
Redmi note 9 pro kullanıyorum. Telefonuma redmi note 9s twrpsi kurulu olduğu için güncelleme yüklerken error 7 alıyorum. Bunu düzeltmeye(getprop kaldırarak) çalışıyorum. Bu sefer invalid zif file format hatası alıyorum. Nasıl düzeltirim.
Hocam note 9 pro ya göre de twrp çıktı ister onu yukleyin ister pitchblack twrp yi yükleyin 9s twrp ile rom yüklerken cihaz 9s diye hata verir yani twrp yi değiştirin sorun çözülür ben pitchblack twrp ile eu roma geçtim hiçbir hata vermedi gayet sağlıklı oldu. Size de pitchblack twrp yi öneririm

Tarkuruscuu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık K.
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
İnfaz Koruma
Konular
23
yada direk bilgisayardan fastboot ile rom atın en temizi öyle hocam sonrasında twrp gidiyor otadan direk ayarlardan güncelleme geliyor.

terongo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam note 9 pro ya göre de twrp çıktı ister onu yukleyin ister pitchblack twrp yi yükleyin 9s twrp ile rom yüklerken cihaz 9s diye hata verir yani twrp yi değiştirin sorun çözülür ben pitchblack twrp ile eu roma geçtim hiçbir hata vermedi gayet sağlıklı oldu. Size de pitchblack twrp yi öneririm
Pitchblack indirdim direkt twprden zipi yüklemem yeter mi

Üst Alt