Yardım Güncelleme yapılan root lu telefonun açılmama sorunu

comcom01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
xo10pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 12.0.8
Telefon Modeli
Xiaomi redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar iyi akşamlar, Xiaomi redmi note 8 pro cihazı kullanıcısıyım, aylar öncesinde android 12.0.8 sürümünü kurdum ve twrp ile telefonumu rootladım. Bu arada bu işlerden çok iyi anlayan birisi değilim. Daha sonrasında dün telefonun ayarlarını kurcalarken güncelleştirme yükledim, güncelleştirme indikten sonra telefon kapandı ve şuan kendi kendine yeniden başlayıp duruyor bir türlü açılmıyor, cihaza tekrardan rom yüklemeye çalışınca mi flash uygulamasında 'flash crclist error' hatası alıyorum telefonumu şuan açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
cihaz fastboot modunda açılıyorsa cmd ekranı üzerinden de yükleme yapabilirsiniz sp flash tool kullanmanız gerekirse de dikkat edin"nv yedegini alın mac ve imei silinebilir "
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
cmd ekranında yükleme yapamazsanız özelden yazın yardımcı olacagım

Oyla:

comcom01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
xo10pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz fastboot modunda açılıyorsa cmd ekranı üzerinden de yükleme yapabilirsiniz sp flash tool kullanmanız gerekirse de dikkat edin"nv yedegini alın mac ve imei silinebilir "
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
cmd ekranında yükleme yapamazsanız özelden yazın yardımcı olacagım
Ben herseyden geçtim telefon açılsın gerisi bi türlü hallolur, bu arada adb fastboot yazınca cmd ekranında cihaz gözükmüyor, ama mi flash tollda cihaz arayınca cihazım görünüyor

Oyla:
Üst Alt