Güncelleme yapamıyorum

yavuzkackar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2
şuan kullandığım sürüm MIUI-4.5.23  I9100 samsung tel.
uzun zamandır güncelleme kısmına girip kontrol ediyorum telefon güncel uyarısı alıyorum.
hangi rom indirmem yada kurmam lazım kurulu yazılımları silmesin ayarları bozulmasın.teş.

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
Cvp: Güncelleme yapamıyorum

http://en.miui.com/download-16.html

Bu sayfadan en güncel roma ulaşıp indirip direkt üstüne kurabilirsiniz. hiçbişey silinmez

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Ya da   telefonunun haftalık full rom şeklinde güncel ota alacağı romu kurabilirsin burası multilangue dir. içerisinde türkçede vardır. Yok ben ingilizce kullanırım güncellemeyi sorunsuz ilk kaynaktan hızlı ve patch şeklinde ufak ufak mb larla alırım dersen Arkadaşın dediği linkten indirmen gerekecektir. ben ingilizce rom kullanıyorum gecelik güncellemeler bile düşüyor hemen ve hepsi 100 mb nin altında oluyor 50mbyi geçmedi daha. Öncesinde verdiğim linkten türkçe kullanıyordum biraz daha beklemen gerekiyor bazen cumaları çıkmıyor cumartesi çıkıyor ve full rom olduğundan rom kaç mb sa her hafta o kadar veri indirmek durumun da kalıyorsun. Ne çok konuşmuşum umarım biraz bişeyler şekillenmiştir kafanda.

Oyla:

yavuzkackar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

burdan hangisini indirmek gerek 3 adet var.

Oyla:

Cery

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Mi5s
Meslek
Eczacı
Konular
13
Developer rom dediği üreticinin kendi dosyası. Türkçe Dil desteği olmaz. Diğer ported rom dedikleri geliştiricilerin uyarladığı romlar. Dil var mı bilmiyorum. Seç beğen birini indir işte

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yavuzkackar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2

verdiğiniz link http://xiaomi.eu/community/threads/4-8-8.25262/ dosyayı indirdim kurulum sorunsuz ama yine güncelleme yapmıyor.acaba yeni sürümüde aynı şekilde tekrar baştan yüklemekmi lazım. yada lefon içinden güncelle dediğimizde dosyayı indrip otomatik kurmasımı lazım.tş

Oyla:

dr.mikadosan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

Mi3 kullaniyorum. Turkce. Versiyon 4.6.20 de kaldi esimin mi3'u  4.6.13 de kaldi. Guncelle diyorum her ikisinde de sürümünüz guncel uyarisi veriyor. Yardim lütfen

Oyla:

dr.mikadosan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Mi3 kullaniyorum.turkce . versiyon 4.6.20 de kaldi. Esimin Mi3'u versiyon 4.6.13 de kaldi. Guncelle diyorum. Son versiyona sahipsiniz uyarisi veriyor. Guncelleyemiyorum. Yardim lütfen

Oyla:

yavuzkackar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
2

[font=Verdana, Arial, sans-serif]Son versiyona sahipsiniz uyarisi veriyor. Guncelleyemiyorum. Yardim lütfen

Oyla:

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25

yavuzkackar pid=8030 dateline=1408610737' Alıntı:
[font=Verdana, Arial, sans-serif]Son versiyona sahipsiniz uyarisi veriyor. Guncelleyemiyorum. Yardim lütfen
Hocam multi romlarda ota güncellemesi olamaya biliyor  manuel indirip kurmanızda fayda var http://xiaomi.eu/community/threads/4-8-15.25367/

Oyla:
Üst Alt