Yardım Güncelleme Sorunu

ChiKaShiKiMe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.6.0
Telefon Modeli
Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bugün redmi note 7 cihazıma gelen güncellemeyi yüklerken %81de takıldı. 1 saatten fazla %81de kaldı. Ben de güncellemeyi durdurdum ve telefonu yeniden başlattım. Ancak güncellemeleri yeniden kontrol ettiğimde güncelleme yok dedi.
Nasıl çozebilirim

HammerUsta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
8
Bugün redmi note 7 cihazıma gelen güncellemeyi yüklerken %81de takıldı. 1 saatten fazla %81de kaldı. Ben de güncellemeyi durdurdum ve telefonu yeniden başlattım. Ancak güncellemeleri yeniden kontrol ettiğimde güncelleme yok dedi.
Nasıl çozebilirim
Bende de aynısı oldu.Bir saat önce sistem güncellemesi gösteriyordu sonra güncellerim diye yapmadım ama şimdi de güncelleme yok diyor

Oyla:

Enesk.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Nasıl çozebilirim
Kardeşim geri çektiler telefonumun anası ağladı 20 dakkada kendine geldi ilk açıldığında sistem başlamadı dokunmatik yok takılıp kalıyor 20 dakka da girdi normale ama şuan bug yok stop yok akıcılık full 60 efsaneeeeee oldu

Oyla:
Üst Alt