Yardım Güncelleme sorunu

djizmirli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
a2 lite
Konular
1
Arkadaşlar merhaba güncelleme gelmiş bundan önceki Şubat güvenlik yaması güncellemesi dede aynı sorunu yasadim güncelleme yapamadım güncelleme indir diyorum indiriyor sonra güncelleme esnasında CİHAZ BOŞTA KALDİGİNDA GÜNCELLEME DEVAM EDECEKTİR DİYOR devam et diyorum güncelleme yapmıyor böyle bir sorun yoktu takı telefonun ekranı kırılıp servise verinceye kadar kendi halledebilecegim bir sorun ise yolunu yordamini bilen varsa çözüm yolunu anlatır ise memnun olurum .
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CCK1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Can
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Dün gece benim cihaza da aynısı oldu. Bu sorun bende hard reset attıktan sonra oldu sanırım, daha önceki güncellemelerde böyle bir sorun yaşamamıştım. Bunun üzerine MiFlash ile Xiaomi'nin sitesindeki son stock romu (V10.0.3.0.PDLMIXM) indirip kurdum. Tabi telefon da sıfırlandı haliyle. Sonra kendi kendine güncellemeyi buldu ve sorunsuz yükledi.

Ama bu sefer de (MiFlash kullanmak için Bootloader kilidini açmamdan dolayı sanırım.) 'Play Store sertifikalı değil' hatası verdi. Bootloader kilidini geri kapattıktan sonra telefon tekrar sıfırlandı ve Play Store da sertifikalı oldu. Şu an cihaz hem güncel hem sorunsuz. Ben sorunu böyle çözdüm. Umarım size de yardımı dokunur.

Oyla:
Üst Alt