Yardım Güncelleme sorunları

xxmamixzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Mi13tpro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14
Telefon Modeli
Mi 13tpro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba telefonum mi13tpro direnç atıldıktan sonra eski yazılımına dönmüştü güncellemeleri kontrol ettiğimde her hangi bir güncelleme yok 3 gün ne yaptıysam güncelle yok beklemem mi gerekiyor yoksa bir sorun mu var telefonda yardımcı olur musunuz

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Merhaba telefonum mi13tpro direnç atıldıktan sonra eski yazılımına dönmüştü güncellemeleri kontrol ettiğimde her hangi bir güncelleme yok 3 gün ne yaptıysam güncelle yok beklemem mi gerekiyor yoksa bir sorun mu var telefonda yardımcı olur musunuz
Bölge değişirin ve ileri ki zamanlar da alabilirsiniz kilit kapalı olduğu için fakat HyperOS'a geçmeden kilidi açmanızı tavsiye ederim, numaralar gitmiyor diye biliyorum, fakat kilidin açılması sizin her daim işinize yarayacaktır.

Olası bir durum da işlemleri kolaylaştırır.
Kilit açma işlemi için gerek forumumuz dan gerek kullanmış olduğunuz tarayıcıdan bulabilirsiniz.

Oyla:

xxmamixzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mami
Cihazım
Mi13tpro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bölge değişirin ve ileri ki zamanlar da alabilirsiniz kilit kapalı olduğu için fakat HyperOS'a geçmeden kilidi açmanızı tavsiye ederim, numaralar gitmiyor diye biliyorum, fakat kilidin açılması sizin her daim işinize yarayacaktır.

Olası bir durum da işlemleri kolaylaştırır.
Kilit açma işlemi için gerek forumumuz dan gerek kullanmış olduğunuz tarayıcıdan bulabilirsiniz.
Hocam bahsettiğiniz kilit ne oluyor acaba ben hiç bilmiyorum

Oyla:

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
20
Hocam bahsettiğiniz kilit ne oluyor acaba ben hiç bilmiyorum
Cihaz açılır iken kilit simgesi çıkıyor mu?

Kilit hakkında bilgi verecek olursam da bootloader kilidi sisteminiz için gerekli bir korumadır.

Bu kilidin kapalı olması durumunda, cihaz üzerinde ki yazılımlarla 3.parti veya başka bir şey kullanmadan oynayamaz, root yapamazsınız.

Yine yazılımsal işlemleri kapsayan bir durum yani.

Fakat siz bu kilidi açarsanız romlar arası kolay geçiş yapabilme imkanınız olur ve root yetkisi de verir iseniz özeleştirme kontrolü sizin eliniz de olur.

Öyle romlarla filan ugraşmıyorsanız açmanıza gerek yok gelmesini bekleyin.

Zaten MTK cihazlar da rom desteği neredeyse hiç yok denecek kadar az.

Ama yine de açmak isterseniz alta ki adımları takip ediniz.

Adım: Telefonda

Ayarlar » Telefon Hakkında » MIUI Sürümü seçeneğine gidin .

Artık bir geliştiricisiniz yazan açılır pencereyi görene kadar MIUI sürümüne art arda dokunun .

Ayarlar'a geri dönün , Ek ayarlar'ı ve ardından Geliştirici seçenekleri'ni tıklayın .

OEM Kilit Açma ve USB Hata Ayıklamayı etkinleştirin .

Hesabı (Mi Hesabı) telefonunuza bağlayın. Mi Kilit Açma Durumu »Kabul ediyorum » Hesap ve Cihaz Ekle öğesine dokunun .

Cihazınızın mobil veriyi kullanarak internete bağlanabildiğinden emin olun.

Hesap başarıyla bağlandıktan sonra, Başarıyla Eklendi mesajını almalısınız . Mi Hesabı artık bu cihazla ilişkilendirildi .

Şimdi telefonunuzu kapatın, Fastboot moduna girmek için Sesi Kısma ve Güç düğmesini basılı tutun .

Telefonunuzu bir USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlayın.

Mi Kilidini bilgisayarınıza indirip başlatın ve Xiaomi hesabınıza (E- posta/Telefon/Xiaomi Hesabı ve Şifre ) giriş yapın.

Telefonunuzun Fastboot modunda olduğundan ve bilgisayara bağlı olduğundan emin olun.

Xiaomi sunucusu, Mi Hesabının telefonunuza bağlı olup olmadığını kontrol edecektir.

Telefonunuz zaten Mi Hesabına bağlıysa , Mi Kilidinde telefona bağlanan mesajı almalısınız.

Bağlı olmadığınızı belirten bir mesaj görürseniz lütfen Mi USB sürücüsünü yeniden yükleyin ve tekrar deneyin.

Kilidi Aç » Yine de Kilidini Aç öğesini tıklayın . İlk denemenizde Mi Kilit Açma size kilidin açılamadığını belirten bir mesaj gösterecektir . 168 saat sonra kilidi açın .

Cihazınızın kilidini başarıyla açabilmeniz için bu bekleme süresinin geçmesini beklemeniz gerekecektir.

Bu bekleme süresi bittiğinde, Mi Kilidini kullanın ve Kilidi Aç » Yine de Kilidini Aç seçeneğine tekrar tıklayın ; ardından telefonunuzun önyükleyicisinin kilidi açılabilir.

Önyükleyicinin kilidi açıldığında, telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılmalıdır.

Not: Cihaz da ki tüm verileri sıfırlanır süre verir süre sonra açılır açılacağı zaman veriler sıfırlanır.

Mi unlock uygulamasını indirmek için alta ki linke tıklayınız.

Oyla:
Üst Alt