Güncelleme sorun

erenbalaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi5
Konular
5
Mi5 32gb kullanıuorum miu8 10.13 beta yüklü haftalık güncelleme geliyor. güncellemeyi yükle diyorum indiriyor. Yeniden başlat diyorum başlarken mi5 simgesi donup kalıyor güncelleme gerçekleşmiyor ne yapmmam lazım

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
ByKatre Hocam benzer bi sorun bende de var tek farkı yeniden başlattıktan sonra 1-2 dk yüklemeye devam ediyor sonra update.failed diyor recovery den reboot değip açılıyor ve sonra da romu full olarak indirmemi söylüyor. full rom da güncelleniyor fakat haftalık 100-200 mb vs güncellemeleri kabul etmiyor.
Cihaz: Mi 4w
Sürüm: Global beta son sürüm
Root: Yok

Son düzenleme:
Oyla:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
O zaman sistem bütünlüğünü bozan bir şey var sanırım. Sıfırdan sistem kurulumu tavsiye edebilirm.

Oyla:

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
O zaman sistem bütünlüğünü bozan bir şey var sanırım. Sıfırdan sistem kurulumu tavsiye edebilirm.
Eyvallah yanıt için teşekkür ederim hocam dün gece fastboot dan son sürümü kurdum haftaya tekrar güncellemeyi deneyip sonucu paylaşacağım.

Oyla:

erenbalaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi5
Konular
5
twrp de sorun vardı twrpden yüklemeyide yapıyor sonra açılırken kalıyor. recovery yapıyorum öyle açılıyor

Oyla:

erenbalaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi5
Konular
5
Beyler yokmu bilen haftalık günceleme bildirimleri geliyor indiriyor yükle diyorum sistem yeniden başlıyor twrpden yüklüyor kendisi enson yeniden başlatırken mi yazısı donup kalıyor. Tekrar twrpden recovery yapmak zorunda kalıyorum

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Beyler yokmu bilen haftalık günceleme bildirimleri geliyor indiriyor yükle diyorum sistem yeniden başlıyor twrpden yüklüyor kendisi enson yeniden başlatırken mi yazısı donup kalıyor. Tekrar twrpden recovery yapmak zorunda kalıyorum
Bir kere daha yazalım. Twrp yüklü daha doğrusu Custom Recovery diyelim, cihazlarda yada Root yapılmış veya sistem dosyalarıyla oynanmış cihazlarda OTA ile güncelleme yüklenemez.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

erenbalaman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
mi5
Konular
5
Bir kere daha yazalım. Twrp yüklü daha doğrusu Custom Recovery diyelim, cihazlarda yada Root yapılmış veya sistem dosyalarıyla oynanmış cihazlarda OTA ile güncelleme yüklenemez.

Evet hocam twrp yüklü cihaz rootlu güncellemeyi indiriyorum twrp üzerindende yüklemeye çalışıuprum yüklemiyor çözümü nedir bunın nasıl güncelemeleri yükleye bilirim

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Evet hocam twrp yüklü cihaz rootlu güncellemeyi indiriyorum twrp üzerindende yüklemeye çalışıuprum yüklemiyor çözümü nedir bunın nasıl güncelemeleri yükleye bilirim

Temiz bir şekilde fastboot romu yüklemek ;)

Oyla:
Üst Alt