Yardım Güncelleme Sonrası Yavaşlama...

KemalTursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Redmi S2 son androidr güncellemesini aldıktan sonra aşırı şekilde yavaşladı. Daha doğrusu uygulama ve ekran geçişleri çok ağırlaştı. Ne yapabilirim? Lütfen yardımcı olun yoksa kıracağım bu telefonu :(

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Güncellemelerden sonra sistemde bazı dosya birikmeleri olabiliyor. Bu sebeple cihazlarda yavaşlama gözlemlenebiliyor. Size tavsiyem, eğer biliyorsanız temiz kurulum yapmanız. Eğer bilmiyorsanız da cihazınızı bir kereye mahsus fabrika ayarlarına döndürmeniz. Fotoğraflarınızı, videolarınızı vs. yedeklemeyi unutmayın.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
"Kırın" derken cihazı kırmasını mı tavsiye ettiniz ?
"Cihazı kıracağım" psikolojisine gelmiş birini çok iyi anlıyorum, bu sebeple de tavsiye edilenleri uyguladıktan sonra düzelmezse kırabilir, özgür iradesi ve kendi telefonu neticede... 8-|

Oyla:

KemalTursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Güncellemelerden sonra sistemde bazı dosya birikmeleri olabiliyor. Bu sebeple cihazlarda yavaşlama gözlemlenebiliyor. Size tavsiyem, eğer biliyorsanız temiz kurulum yapmanız. Eğer bilmiyorsanız da cihazınızı bir kereye mahsus fabrika ayarlarına döndürmeniz. Fotoğraflarınızı, videolarınızı vs. yedeklemeyi unutmayın.
Kurulum yapmak istemiyorum ya da fabrika ayarları ama sanırım tek yol bu... :( teşekkürler ilginiz için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

"Cihazı kıracağım" psikolojisine gelmiş birini çok iyi anlıyorum, bu sebeple de tavsiye edilenleri uyguladıktan sonra düzelmezse kırabilir, özgür iradesi ve kendi telefonu neticede... 8-|
Evet tavsiyelerden sonra düzelmez ise ya satacağım ya kıracağım ...

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Evet tavsiyelerden sonra düzelmez ise ya satacağım ya kıracağım ...
Mümkün görünmüyor ama, bu beladan sonra, yolunuz tekrar Xiaomi ile kesişirse, güncelleme yapmanızı tavsiye etmem... rain~~

Oyla:
Üst Alt