Çözüldü Güncelleme Sonrası Sorunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berna

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berna
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
2
Ben yaklaşık 1 aydır xiaomi mi a2 kullaniyorum. Android 9'u 2 gün önce güncelledim ve bazı sıkıntılar oluştu. Güncellemeden önce rahatsız etmeyin özelliğini açtığımda aramalardan, bildirimlerden ya da twitter, instagramdan ses gelmiyordu medyaları ben açmadığım sürece ama güncellemeden sonra rahatsız etmeyin özelliğini açtığımda bildirimleri falan hiç görmedim giç ses yoktu sonra ayarını değiştirdim bu seferde medyalardan hiçbir şekilde ses gelmedi intagramdaki ya da twitterdaki videoların sesi yoktu, yine değiştirdim ayarını bu kez ise twitterda anasayfa yenilerken ses gelmeye başladı yani eskisi gibi olmuyor, bunun dışında alarmı 7'ye kurmama rağmen ekranı kilitlediğimde ekranda alarmım 5:26 olarak görünüyor ve en önemli sorun ise bu güncellemeden önce de vardı telefon konuşurken aniden sesi gidiyor, karşı taraf beni duyamıyor. Sıkıntılar bunlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak, saat stilimi analog yaptığımda hiçbir değişim olmuyor. Power tuşuna bastığımda ekran gecikmeli kapanıyor

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Android sürüm güncellemeleri sonrasında temiz kurulum yapılamamış ise bu ve benzeri sorunlar yaşanabiliyor. Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmeniz halinde çok büyük ihtimalle belirttiğiniz sorunların tamamı çözülmüş olacaktır. Fabrika ayarlarına dönüş yapmanız cihazınızdaki tüm verileri temizleyeceği için tam bir yedek almanızı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt