Yardım Güncelleme sonrası Rahatsız Etme modu çalışmaması ve Mi Band 3 bildirim aksaması.

onurcemkobala

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcemko
Cihazım
Pocophone f1
Konular
1
Arkadaşlar güncelleme sonrası cihazım Rahatsız Etme modunda olmasına rağmen bildiirmlerde vs ses çıkarır vaziuyette sonrasında bildirimlerle alakalı sürekli erişim yönünde sıkıntı yaşıyorum sanırım. Mi band 3 kullanıyorum bluetooth ile bağlı telefona ve mi fit uygulaması arkaplanda acık olmasına ragmen bildirim gelince bileklikte göremiyorum bu bildirimi...
Böyle sorunlar yaşayan var mı aranızda ?

rebel536

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Arkadaşlar güncelleme sonrası cihazım Rahatsız Etme modunda olmasına rağmen bildiirmlerde vs ses çıkarır vaziuyette sonrasında bildirimlerle alakalı sürekli erişim yönünde sıkıntı yaşıyorum sanırım. Mi band 3 kullanıyorum bluetooth ile bağlı telefona ve mi fit uygulaması arkaplanda acık olmasına ragmen bildirim gelince bileklikte göremiyorum bu bildirimi...
Böyle sorunlar yaşayan var mı aranızda ?

Bende de tichwatch pro var ve 11.0.4 güncellemesinden sonra sürekli bağlantı problemi yaşamaya başladım. Bildirimler kafasına göre geliyor. 11.0.5'te böyle birşey yoktu. Bunun acilen çözülmesi gerekli

Oyla:
Üst Alt