Yardım Guncelleme Sonrasi Kaybedilen Ikon,Kilit Ekrani Efekti vs

IIAlparslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Es'ad
Cihazım
S7 Edge
Konular
6
Kolay Gelsin

Miui sitesinden indirdigim bir developer surumunu yukledikten sonra asagidaki ikonlari ve kilit ekranindan sola cekince telefon acilirya o ozelligi de ayrica telefonun Eski tuplu TV gibi kapanisinida kaybettim..
ayarlar > diger ayarlar kismina girince Bütün sekmelerin basinda ikon olurdu onlarda yok artik..
Asagidada Screenshotu bulunan ikonlari vardi.. Neydi bu surum yada ikon paketi yada ROM bileniniz yok mudur yav [sm=s19.gif]

Ornek Icin Bknz WhatsApp,Chrome,Haritalar,Gmail,Instagram,Facebook,Messenger,Twitter, Translate..

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam daha önce xiaomi.eu romu kullanıyormuşsunuz ama şu anda kullandığınız rom orijinal rom. Eğer bunları geri istiyorsanız (teker teker modlamak çok zor olacaktır) yeniden xiaomi.eu romu yüklemeniz gerekiyor.

Oyla:

IIAlparslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Es'ad
Cihazım
S7 Edge
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam daha önce xiaomi.eu romu kullanıyormuşsunuz ama şu anda kullandığınız rom orijinal rom. Eğer bunları geri istiyorsanız (teker teker modlamak çok zor olacaktır) yeniden xiaomi.eu romu yüklemeniz gerekiyor.

Hele sukur derdimizi anlayan birisi cikti (:

Ben telefonu alinca snapdragon Osmana verdim IMEI islemi icin ondan sonra bu sekilde Devam ettim, cunku cok iyiydi telefon..yalniz 1 aydir guncelleme gelmiyordu ve makinada arama sirasinda telefonu kulaktan cekince ekran uyanmiyordu. Bu problem yeni surumle hallolmustur diyerek ugrastik birseyler ama beceremedik (:
..Yani miui foruma giriyorum bakiyorum global developer var China developer var ikisini de atiyorum yine ayni bahsettigim sikayetler devam ediyor..

Simdi hocam bu EU romunu nereden temin edebilirim acaba? Ben en.miui.com/forum da hic rastlayamadim buna..

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hele sukur derdimizi anlayan birisi cikti :)

Ben telefonu alinca snapdragon Osmana verdim IMEI islemi icin ondan sonra bu sekilde Devam ettim, cunku cok iyiydi telefon..yalniz 1 aydir guncelleme gelmiyordu ve makinada arama sirasinda telefonu kulaktan cekince ekran uyanmiyordu. Bu problem yeni surumle hallolmustur diyerek ugrastik birseyler ama beceremedik :)
..Yani miui foruma giriyorum bakiyorum global developer var China developer var ikisini de atiyorum yine ayni bahsettigim sikayetler devam ediyor..

Simdi hocam bu EU romunu nereden temin edebilirim acaba? Ben en.miui.com/forum da hic rastlayamadim buna..

Hocam tavsiyem orijinal romu kullanmaya devam etmeniz yönünde. Bir sonraki güncellemesi Android M olacak ve pek çok sorun giderilecek. Eğer yine de xiaomi.eu romuna dönüş yapmak istiyorsanız son sürüme aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Buradaki bağlantılardan 'cancro' kodlu olanı indirip telefonunuza kaydedin. Güncelleme uygulamasına girin ve sağ üstteki üç noktaya tıklayarak güncelleme paketini seç'e tıklayın. İndirmiş olduğunuz dosyayı gösterin ve yüklenmesini bekleyin. Bittiğinde şimdi yeniden başlata a tıklayın telefonunuz yeni romla açılacaktır.

Oyla:

IIAlparslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Es'ad
Cihazım
S7 Edge
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videolu anlatım isterseniz ==> http://www.forum.miuiturkiye.net/index.php?threads/3469/

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Sağolun Hocam Aynı Dertten Muzdarip Olanlara Derman Olacaktır Lakin Bilirim.. :)

Hocam tavsiyem orijinal romu kullanmaya devam etmeniz yönünde. Bir sonraki güncellemesi Android M olacak ve pek çok sorun giderilecek. Eğer yine de xiaomi.eu romuna dönüş yapmak istiyorsanız son sürüme aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Buradaki bağlantılardan 'cancro' kodlu olanı indirip telefonunuza kaydedin. Güncelleme uygulamasına girin ve sağ üstteki üç noktaya tıklayarak güncelleme paketini seç'e tıklayın. İndirmiş olduğunuz dosyayı gösterin ve yüklenmesini bekleyin. Bittiğinde şimdi yeniden başlata a tıklayın telefonunuz yeni romla açılacaktır.

Siz EU Romu Dedikten Sonra Bir Şekilde Bulup Hallettim. Yalnız Cancro Kodlu Olan Aşağıda ki Listede Olduğu Gibi MI3 / MI4...
MI Note için Virgo Olanını Recovery den Yükledim... Açıldıktan Sonra Hatalar Verince Wipe User Data + Wipe Cache ile de Kişisel Dosyalarım Silinmeden Sıfırlamış Oldum... Elhamdülillah Canavar Gibi Şu An...

Velhasıl Kelam Herşey İçin Teşekkürler.. Kolay Gelsin :)

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:
Üst Alt