Yardım Güncelleme sonrası hata mı vakum mop pro robot

Emrahunal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Huawei p 30
Konular
1
Mi vakum mop pro robot telefonu görmüyor

bbasay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bengü
Cihazım
mi8
Konular
0
Merhabalar,

Aynı problem dünden beri bende de var, hem mi camera hem de vacuum mop pro mi home uygulamasına eklenemiyor. cihaz bulunamadı hatası alıyorum. her iki cihazı da resetledim (süpürgede reset işlemini aynı anda iki tuşa basarak yaptım, başka şekilde y apılıyor mu bilmiyorum), bölge değiştirerek eklemeyi denedim (çin, tr ve hindistan denedim), modemi tamamen resetleyip yeniden ağa bağlamaya çalıştım ancak hiçbirisi işe yaramadı. bu arada her iki cihaz da çalışıyor. süpürgenin start tuşuna bastığımda süpürme işini yapıyor, wifi resetlendi diye uyarı da veriyor ancak nedense ağa eklenmiyor. (2.4 olana bağladığımı düşünüyorum yanlış yapmadıysam)

Oyla:

Koyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Vacuum robot 1c
Konular
2
Merhabalar,

Aynı problem dünden beri bende de var, hem mi camera hem de vacuum mop pro mi home uygulamasına eklenemiyor. cihaz bulunamadı hatası alıyorum. her iki cihazı da resetledim (süpürgede reset işlemini aynı anda iki tuşa basarak yaptım, başka şekilde y apılıyor mu bilmiyorum), bölge değiştirerek eklemeyi denedim (çin, tr ve hindistan denedim), modemi tamamen resetleyip yeniden ağa bağlamaya çalıştım ancak hiçbirisi işe yaramadı. bu arada her iki cihaz da çalışıyor. süpürgenin start tuşuna bastığımda süpürme işini yapıyor, wifi resetlendi diye uyarı da veriyor ancak nedense ağa eklenmiyor. (2.4 olana bağladığımı düşünüyorum yanlış yapmadıysam)
Merhaba sorununuz çözüldü mü aynısını ben de yaşıyorum. Çözebildinizse anlatabilir misiniz?

Oyla:

Klomboz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melos
Cihazım
Xionomi vacuum
Konular
0
Bizde de aynı problem var çözüm lutfenn

Oyla:

Tugceöz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugce öz
Cihazım
Xiaomi vacuum
Konular
1
Merhabalar,

Merhaba bende de aynı sorun var ne yapabılırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

Başka bir konudaki arkadaş cihaza bağlanamama sorununu söyle çözmüş belki denenebilir.

Cihazlar farklı fakat problem aynı olabilir.

Oyla:

nocnoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noc
Cihazım
mi8
Konular
17
peki modemde hem 2.4 hem 5ghz açık olabiliyor mu?
robotun sorunsuz olması için ne yapmak lazım?

Oyla:
Üst Alt