Soru Güncelleme sonrası geçişlerde kasma

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Merhaba, malum Android 10 güncellemesinden sonra Whatsapp Edge gibi programlarda ana ekranı açarken veya konuşmalar arası geçerken zaman zaman kayma efeklerinde kasma hissediyorum (fps düşükmüş gibi) ancak her zaman olmuyor. Güncelleme sonrası farkettim bu durumu. Bu durumu yaşayan var mı normal midir?

AtaberkTr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
GALAXY A54 5G
Konular
13
Merhaba, malum Android 10 güncellemesinden sonra Whatsapp Edge gibi programlarda ana ekranı açarken veya konuşmalar arası geçerken zaman zaman kayma efeklerinde kasma hissediyorum (fps düşükmüş gibi) ancak her zaman olmuyor. Güncelleme sonrası farkettim bu durumu. Bu durumu yaşayan var mı normal midir?
hard reset atıp temiz kurulum yapın sorununuz çözülür.

Oyla:

hanificrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hanifi
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Developer
Konular
9
Aynı sorun bende de mevcut. Hard reset attım. 3 4 gün sonra yine aynı kasmalar başladı. Forumda bir arkadaşta da aynı sorun mevcut. Yeni güncellemeyi bekliyorum bende yine devam ederse en son stabil sürüme geri dönerim

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Aynı sorun bende de mevcut. Hard reset attım. 3 4 gün sonra yine aynı kasmalar başladı. Forumda bir arkadaşta da aynı sorun mevcut. Yeni güncellemeyi bekliyorum bende yine devam ederse en son stabil sürüme geri dönerim
Eyvallah hocam. Sorun yazılımsal gibi görünüyor dediğiniz gibi.

Oyla:

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Tekrar selam, daha önce ingilizce olarak geribildirim göndermiştim, ekip tarafından cevap gelmiş ve incelemeye alınmış, paylaşmak istedim. Cevap vermelerini sevindirici ve olumlu bir gelişme olarak görüyorum, inşallah şu arayüz kasma olayını MIUI12 de düzeltirler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

serhanncan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
merhaba aynı şorun bendede mevcut yeni cihazım note 9 pro da umarım düzelir iyi forumlar.

Oyla:

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Tekrar selam, daha önce ingilizce olarak geribildirim göndermiştim, ekip tarafından cevap gelmiş ve incelemeye alınmış, paylaşmak istedim. Cevap vermelerini sevindirici ve olumlu bir gelişme olarak görüyorum, inşallah şu arayüz kasma olayını MIUI12 de düzeltirler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam sanki dikkate almak yerine kopyala yapıştır bir cevap verip geçiştirmişler gibi

Oyla:
Üst Alt