Yardım Güncelleme sonrası donma sorunu

Sametlol21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
3
Telefonumu android 10 a güncelledikten sonra aşırı donmaya başladı uygulama arası geçiş yapınca bayağı donuyor telefona hard reset attım 1-2 gün normal kaldı fakat sonrasında tekrar kasmaya başladı aynı sorun sizde de var mı ne yapmam lazım ?

berk@nt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkant
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Bende sadece Play Store'da güncellemeler kısmında donma oluyor, onun dışında sorun yaşamadım.

Oyla:

A.Burak ÖZDEMİR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
A.Burak
Cihazım
Mı A3
Konular
2
Telefonumu android 10 a güncelledikten sonra aşırı donmaya başladı uygulama arası geçiş yapınca bayağı donuyor telefona hard reset attım 1-2 gün normal kaldı fakat sonrasında tekrar kasmaya başladı aynı sorun sizde de var mı ne yapmam lazım ?
Xiaomi müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradım ama kapaliymiş benim bir şikayetim bildirimim ve ricam olacak benim telefonum şuanda android 10 ricam şu bana bundan bı önceki kullandığım sürümümü(sanırım 9 pie idi) atın çünkü bazı şikayetlerim var bu android 10 telefonuma yüklemeden önce herşey 4 4luk çalışıyordu ve tam hayalimdeki telefona sahiptim sonra 10 u yükledim telefon kasıp donmaya uygulamalardan atmaya başladı parmak izi okumamaya ve bazı fonksiyonlar çalışmamaya başladı önceden çalışan uygulamalarım şimdi çalışmıyor pil kullanım surem düştü ve bir kullanıcının hiç istemeyecegi daha nice şeyler oldu sizden ricam nolur lütfen bana bir önceki sürümümu geri yükleyin teşekkürler şimdiden yardımınız için.

Oyla:

mustaphakosar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi a2 li
Konular
1
.

Bende de aynı sorun var. Bir defa format attım düzeldi dedim ama yine aynı oldu birkaç gün sonra. Şimdilik ben de kapatıp açıyorum telefonu. İnşallah güncelleme gelir de düzelir.

Oyla:

Deniz Koloğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
11
bende mart ayında ilk güncelleme geldiğinde telefonumun yazılımı çökmüştü bende teknik serviste yaptırdım sonra mayıs ayı başında android 10 geldi donmalar olmaya başladı, az önce bir arkadaşım aradı telefon gitti açılmadı yaklaşık yarım saat kadar açılmadı bildirim ışığı yanmaya başladı sonra söndü şarja taktım açıldı fakat android one yazısından sonra değişik mavi sarı kırmızı yazılar geldi geçen bozulduğunda da öyle olmuştu korktum haliyle 10 15 saniye sonra tekrar açmayı denedim ve açıldı bu olaydan dolayı cihaz ile ilgili görüşlerim değişti yakında sağlam bozulacak gibi geliyor umarım olmaz piyasa şu an çok pahalı

Oyla:

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Bende donma gibi bir sorun yok ama stabilite gitti bu çok net.. Pil performansı berbat, animasyonlar kasıyor, multitasking sorunları yani arka plandaki uygulamaların yeniden başlaması, hata dolu yeni navigasyon tuşu ve launcher bugları, arasıra kendi kendine reset atması, şebeke çekim gücünün düşmesi bezdirdi artık, telefondan çok soğudum bu güncelleme işlerinden sonra, 3 ayrı sürüm geldi-gitti falan rezillik..

Oyla:

Alse46

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
A2 lite
Konular
1
Android 10 hala sıkıntılı imkanım olsa bende tekrar dönerim pie ye depo alını %53 ram kullanımı da düşük olduğu halde chorme ye bile girerken Kasım kasım kasılıyor telefon android 10 sağlıklı bi güncelleme değil

Oyla:

Sametlol21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
3
Merhaba yaptığım gözlem sonucu karanlık modda telefon aşırı kasıyor kullanmamanızı öneririm beyazda ise bazen donma olunca telefonu yeniden başlatıyorum ve düzeliyor. 2-3 günde bir yeniden başlatmam gerekiyor. Bir diğer sorun ise aşırı ısınması malumunuz yaz ayındayız ve telefon çok ısınıyor o nedenden de aşırı kasma oluyor.

Oyla:

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
Arkadaşlar, telefonunuza kesinlikle root vs yapmayın, cracklı APK yüklemeyin, playstore dışında bir yerden program kurmaya uğraşmayın.
Beğendiğiniz programları satın alın.

Ben a2 telefonumla neler yaptığımı kısaca anlatayım;
* IpTv seyrediyorum, beğendiğim bir programı satın aldım reklam lardan kurtuldum.
* TrendMicro virüs programı lisanslı kullanıyorum.
* Bir terminal programı ile uzak sunucuma bağlanıp gerekli ayarları yapabiliyorum
* Yine bir FTP istemci programı ile uzak sunucuma bağlanıp telefonumun depolama alanına indirdiğim dosyalar ile sunucumdaki paketleri güncelliyorum ve sunucu üzerinde lokalde taşımak istediklerimi telefona yedekliyorum.
* Bu arada sosyal medya Facebook Instagram LinkedIn sürekli takip ediyorum
* Alışveriş sitelerinde "yerli/yabancı" fiyatlarını takip ettiğim bir çok ürün var.

Daha sayamadığım birçok şeyi mi A2 lite ile yapıyorum, ha telefonumu değiştirmeyi düşünüyor muyum şimdilik hayır.
Peki bu telefon da beğenmediğim yönleri var mı evet bu fiyata aldığınız telefondan ne bekliyor sunuz?

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt