Yardım Güncelleme sonrası dokunmatik sorunu

warp553461

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
orkun
Cihazım
Xiomi mi a2
Konular
1
Arkadaşlar merhaba.xiomi mi a2 telefonum bugün güncelledim güvenlik güncellemesi vs. dahada yeni aldım sayılır cihazı.Bu güncellemeyi yaptım ve yaptıktan sonra dokunmatik ara ara bazı yerlerde işlemiyor.sebebi nedir nasıl çözerim.

Fatih38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
4
Arkadaşlar merhaba.xiomi mi a2 telefonum bugün güncelledim güvenlik güncellemesi vs. dahada yeni aldım sayılır cihazı.Bu güncellemeyi yaptım ve yaptıktan sonra dokunmatik ara ara bazı yerlerde işlemiyor.sebebi nedir nasıl çözerim.
Aynı sorunu şu an ben de yaşıyorum .. ekranda dalgalanmalar ve yavaşlamalar söz konusu şu an için .. Mi A2 cihazım..

Oyla:

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
ben de de oldu geçen.. böyle güncellemenin allah belasını versin.. her ne kadar ios sevmesemde güncelleme konusunda böyle sıkıntılar yasanmıyor hiç o tarafta. yasansa bile hemen hallediliyor.. :(

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5
@ttga ne kadar zaman sonra düzeldi bendede var aynı sorun şuan güncellemeyi geri alma şansımız var mı 1.5 aylık cihaz daha 6 gb modeli mi a2

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
ben de de oldu geçen.. böyle güncellemenin allah belasını versin.. her ne kadar ios sevmesemde güncelleme konusunda böyle sıkıntılar yasanmıyor hiç o tarafta. yasansa bile hemen hallediliyor.. :(
İosda da sorun oluyor elbet mesela face id olan telefon da açmasan bile telefon dinleniyor du ios ta sanırım xiaomi fazla test etmiyor ya birde her ay çıkan güncellemeden ne bekleyebilirizki

Oyla:
Üst Alt