Yardım Güncelleme sonra geç açılma

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Arkadaşlar iyi günler. Dün RN11 telefonuma miui 14 güncellemesi geldi ve yaptım ama yaptıktan sonra sistem çok hızlı çalışıyor ama uygulamalar bazen geç açılıyor mesela chrome bastıktan 2 saniye sonra açılıyor buna bir çözüm varmı?

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Arkadaşlar iyi günler. Dün RN11 telefonuma miui 14 güncellemesi geldi ve yaptım ama yaptıktan sonra sistem çok hızlı çalışıyor ama uygulamalar bazen geç açılıyor mesela chrome bastıktan 2 saniye sonra açılıyor buna bir çözüm varmı?
format, son sürüm tam paketi tekrar kurmayı deneyebilirsiniz bir nebze de olsa katkısı olur

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
format, son sürüm tam paketi tekrar kurmayı deneyebilirsiniz bir nebze de olsa katkısı olur
Telefonu yeniden başlaticna düzeldi sadece Chrome logosuna baktiktan 2 saniye sonra direk google arama ekrani geliyor açılma animasyonu olmuyor

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Telefonu yeniden başlaticna düzeldi sadece Chrome logosuna baktiktan 2 saniye sonra direk google arama ekrani geliyor açılma animasyonu olmuyor
tamam dediklerimden birisini uygulayın romun kendisi sorunlu değilse iyileşme olacaktır

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Aga ya formatlayamam ama sadece chromeda oluyor çok sorun olmaz
Anismayonlar çalışmıyor gibi anlattin aga , boşver o zaman hiç uğraşma format dışında tam paketi tekrar yüklemeyi deneyebilirsin sana kalmış

serdar_gs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
5
MIUI 13 sürümünden MIUI 14 sürümüne veya Android 12'den Android 13'e yükseltme yaptıktan sonra sistem kararlı çalışmıyor bizzat denedim. Fabrika ayarlarına dönmek veya temiz sıfır bir Rom kurmak (kurulum esnasında verileri silerek) sistemin daha kararlı çalışmasını sağlıyor. Onun dışında aynı MIUI sürümünün üst sürümüne güncellemelerde sıkıntı yaşamadım.

Üst Alt