Yardım Güncelleme Hatası

• Konbuyu başlatan ando
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 235

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
16
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.8.0.
Telefon Modeli
13 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Hocam hayırlı ramazanlar bugün akşam otururken Redmi note 13 Pro 5G telefonuma mıuı V14.0.9.0.gücellemesi geldiğini gördüm güncellemeyi indirmek isteğimde ise bilgi toplanıyor diyor sonra ise güncelleyeyici sürekli olarak duruyor hatası alıyorum veya tekrar basıyorum bilgi toplanıyor diyor ve ayarlardan atıyor çözümü nedir şimdiden teşekkürler

ferhatk906

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 13pro 5g
Konular
0
Hocam hayırlı ramazanlar bugün akşam otururken Redmi note 13 Pro 5G telefonuma mıuı V14.0.9.0.gücellemesi geldiğini gördüm güncellemeyi indirmek isteğimde ise bilgi toplanıyor diyor sonra ise güncelleyeyici sürekli olarak duruyor hatası alıyorum veya tekrar basıyorum bilgi toplanıyor diyor ve ayarlardan atıyor çözümü nedir şimdiden teşekkürler
Ayni sorun bendede var kardes. Bir turlu cozemedim. 14.09 geldi yukleyemedim. Guncelleyici durduruldu diyor atiyor uygulamadan

Oyla:

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
16
Ayni sorun bendede var kardes. Bir turlu cozemedim. 14.09 geldi yukleyemedim. Guncelleyici durduruldu diyor atiyor uygulamadan
Hocam telefonunuzun bl kilidi açıkmı benimki açık olduğu için ve rom sıkıntısı olduğu için yapamadığımı düşünüyorum en kötü bir ustaya yaptırcaz başka çaremiz kalmazsa

Oyla:

ferhatk906

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 13pro 5g
Konular
0
Bl kilidi acik bende hic imeil attirmadim bende

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
14
Hocam telefonunuzun bl kilidi açıkmı benimki açık olduğu için ve rom sıkıntısı olduğu için yapamadığımı düşünüyorum en kötü bir ustaya yaptırcaz başka çaremiz kalmazsa
Hocam açıksa neden bekliyorsunuz global hyperos 'un fastboot halı çıktı onu yükleyin. Ama hindistan romun modemini flashlamanız gerekir bilginiz olsun.

Oyla:

ando

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
13 Pro 5G
Konular
16
12+8 ram 256 hafiza. Ama direncli imeil attirmayi düşünüyorum
Hocam benim telefonum da aynısı ama benim 8 ayım dolmadı ve bu direnç işlemini eğer hala süreniz varsa biraz beklemetmenizi öneririm çünkü direnç ile IMEI atıldında bazı sorunlar çıkabiliyormuş ben bu telefonu aldığımda danışmıştım yazılımsal olarak atabilrmiyiz diye aynısı note 12 Proda varmış ilk önce dirençliymiş ama sonra yazılımsal olmuş elbet bir çözümü çıkar işinizi garantiye almış olursunuz ama yinede siz bilirsiniz

Oyla:
Üst Alt