Yardım Güncelleme hata veriyor

Emre_4617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9A
Konular
13
Telefonumu güncellemeye çalıştığımda hata veriyor. 1 2 dakika bekleyip tekrar deniyorum ama olmuyor. Daha önce de güncelleme yapmıştım ama böyle olmamıştı.

Cihazım: Redmi 9A Hindistan(Kaçak Telefon)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Güncelleme geri çekilmiş olabilir, bağlantıdan romu indirip güncelleyici üzerinden kurabilirsiniz.

Emre_4617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9A
Konular
13
Güncelleme geri çekilmiş olabilir, bağlantıdan romu indirip güncelleyici üzerinden kurabilirsiniz.
Sizin verdiğiniz linkten indiriyorum ama yine aynı hatayı veriyor SD kartımı dahili hafıza olarak kullanıyorum acaba dahili hafızada yer kalmamış olabilir mi?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Sizin verdiğiniz linkten indiriyorum ama yine aynı hatayı veriyor SD kartımı dahili hafıza olarak kullanıyorum acaba dahili hafızada yer kalmamış olabilir mi?
Güncelleme için en az 3 4 gb boş alan olmalı, bence onu kontrol edip yeniden deneyin.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Güncellemeyi dahili depolamaya atın oradan yüklemeyi deneyin. Güncelleyici üzerinde bulunan 12 üzerine Geliştirici seçenekleri aktif edildi yazana dek dokunun sonrasında yukarıda ki üç noktaya dokunun oradan güncelleme dosyasını seçin ve yükleyin.

Emre_4617

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi 9A
Konular
13
Güncelleme için en az 3 4 gb boş alan olmalı, bence onu kontrol edip yeniden deneyin.
Tamamdır hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncellemeyi dahili depolamaya atın oradan yüklemeyi deneyin. Güncelleyici üzerinde bulunan 12 üzerine Geliştirici seçenekleri aktif edildi yazana dek dokunun sonrasında yukarıda ki üç noktaya dokunun oradan güncelleme dosyasını seçin ve yükleyin.
Öyle yapacağım teşekkürler.

Üst Alt