Soru Güncelleme hastalığı

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
bu tür sorunlar haftalik guncellemeyle ortaya çıkmaz ki. bu yazdıklarınızin cogu yanlış verilmis STABİL pie guncellemesiyle geldi

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Siz yazdıklarımı çok yanlış anlamışsınız inlove~~

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Mi 8'den önce 4 sene LG kullandım. Adamlar yılda 1-2 güncelleme çıkarttığı için böyle bir sıkıntım yoktu. Fakat, Mi sağ olsun ayda bir güncelleme çıkarttığından galiba bu hastalık bende de başladı sırf bu yüzden betaya bile geçmeyi düşünüyorum. ;)

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Bunu bize hem Android hem iOS'taki uygulamalar ve özellikle de sosyal medya empoze etti galiba. Devamlı bi "güncelleme" halinde, ne olmuş, ne bitmiş modunda ve "güncellenirse daha iyi olur" şeklinde beklentiyle güncelliyoruz. Eh aslında "güncelleme" denen şeyin amacının da bu olması lazım. "İyileştirme, hata giderme" vs. gibi. Oyunlara da o kadar yama geliyor, güncelleme geliyor, hatalar düzeltiliyor falan filan.

Ama telefonlarda ana yazılım ve işletim sistemlerinde durum beklendiği gibi olmuyor galiba. Windows'ta falan da bazen oluyor. Bi güncelleme geliyor ve düzgün çalışan şeyler çalışmaz hale gelebiliyor. Veya bir önceki sürümde memnun olduğunuz bir özellik, bir bakmışsınız ki yok olmuş.

Yine de buna rağmen güncellemeye devam ediyorum :) Güncelleme çıktığında benim de yüklemem gerekiyormuş gibi düşünüyorum. Güncellemeyince o haliyle sanki sorun yaşayacakmışım gibi hissediyorum. Ben de hastalığı kapmışım galiba :) Yalnız işin garibi, uzun yıllar iPhone kullandım, güncelleme ile şu kötü oldu bu kötü oldu denen şeyleri neredeyse hiç yaşamadım. Belki pil performansı etkilenmiştir ama onu da hiç bir zaman %100 emin olarak söyleyemedim. O da artık şans mı, tesadüf mü bilemiyorum.

Üst Alt