Soru Güncelleme farkı

Hsaracyesil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Merhaba arkadaşlar bende Mi note 10 var ve bir arkadaşım daha aldı bize MIUI 12 güncellemesi geldi fakat benim 12.0.1 onunki 12.0.2 aralarında nevar?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Dalga geçme gibi algılama miui sürümü 12.01 veya 12.02 olması dışında fark yok.Eğer şunu diyorsan bu iki sürüm arasındaki fark oda düzeltmeler iyileştirmeler vs.Belki arkadaşınız costum rom kullanıyordur o yüzden erken almıştır güncellemeyi aynı ise siz de 1-2 gün içinde alırsınız.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba hocam, sorunun tamamını konu başlığında yazmak yerine konu içerisine dahil ediniz, konuyu başlığı kısaltarak yeniden düzenleyin.

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
MIUI 12 versiyonları
bunun sebebi sahip olduğunuz romların farklı olmasından kaynaklı şöyle açıklayayım. Sizin telefonunuz avrupa romuna sahip arkadaşınızın ki ise global roma sahip aralarında fark var mı evet var gerek şarj tüketimi gerekse de optimizasyon globalde daha iyi ancak telefon için yeni güncelleme gelince daha iyi oturacaktır. Bekleyip göreceğiz.

Hsaracyesil

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba hocam, sorunun tamamını konu başlığında yazmak yerine konu içerisine dahil ediniz, konuyu başlığı kısaltarak yeniden düzenleyin.
Teşekkürler uyarı için bu ilk mesajım acemelik oldu sanırım..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bunun sebebi sahip olduğunuz romların farklı olmasından kaynaklı şöyle açıklayayım. Sizin telefonunuz avrupa romuna sahip arkadaşınızın ki ise global roma sahip aralarında fark var mı evet var gerek şarj tüketimi gerekse de optimizasyon globalde daha iyi ancak telefon için yeni güncelleme gelince daha iyi oturacaktır. Bekleyip göreceğiz.
Çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgi için ..

Üst Alt