Soru Güncelleme dosyasını seçin seçeneği yok

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
Merhabalar, MIUI 13 kararlı sürümü indirdim ve sistem güncelleyiciden manuel yükleme yapmak istiyorum ama sistem güncelleyicisine girip üç noktaya bastığımda güncelleme paketini seçin seçeneği bulunmuyor. Şuan evde olmadığım için miflash'tan yükleyemiyorum, merak ettiğim için sormak istedim, bu seçenek neden yok ve ne yapılabilir? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Cihazım Redmi Note 10 Pro.

Sehzade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar, MIUI 13 kararlı sürümü indirdim ve sistem güncelleyiciden manuel yükleme yapmak istiyorum ama sistem güncelleyicisine girip üç noktaya bastığımda güncelleme paketini seçin seçeneği bulunmuyor. Şuan evde olmadığım için miflash'tan yükleyemiyorum, merak ettiğim için sormak istedim, bu seçenek neden yok ve ne yapılabilir? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Cihazım Redmi Note 10 Pro.
Tamamdır çok basit bir şeymiş sorunu çözdüm. Sistem güncelleycisinde MIUI 12 logosuna birkaç kere üst üste basınca bu özellik açılıyormuş. Twrp, miflash vesaire birçok kere rom yükledim hiç böyle yapmamıştım, basit bir yerde takılmışım. :) Benzer bir şey yaşayan olursa diye konuyu silmiyorum.

Üst Alt