Yardım GÜNCELLEME DOĞRULANMIYOR-Bu kararlı ROM yüklenmiyor.

RahmiAtilla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rahmi Atilla
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.8 | Kararlı QGGMIXM
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro BEGONİA Global
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Cihazıma manuel bir şekilde güncelleme yapmaya çalıştığımda screenshottaki gibi bir hata ile karşılaşıyorum bunun çözümü var mıdır varsa nedir? Not: aktif olarak bilgisayar erişimim yok.
İndirmek istediğim ROM: V12.5.8 Begonia Global

Ekli dosyalar

• IMG_20220731_000541.jpg
    IMG_20220731_000541.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 176

certem28

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
14
Cihazıma manuel bir şekilde güncelleme yapmaya çalıştığımda screenshottaki gibi bir hata ile karşılaşıyorum bunun çözümü var mıdır varsa nedir? Not: aktif olarak bilgisayar erişimim yok.

Romu doğru yerden indirdiğinize eminmisiniz?

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Aşağıdaki linkten iyi bir wifi bağlantısı ile indirin, inme işlemi bittiğinde 3. parti bir dosya yönetici ile yada winzip programı ile dosyayı açmayı deneyin, açılma işlemi hatasız olursa ve içerikleri sorunsuz görü dosya tam inmiş demektir, eğer açılırken hata veriyorsa eksik inmiş demektir. Dosyayı kapatın ve güncelleme menüsü altından ''güncelleme paketini seçin'' diyerek indirdiğiniz dosyayı göstererek yüklemeyi yapın. Her şey yolunda giderse sorunsuz güncelleme yapacaktır.

Oyla:

RahmiAtilla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rahmi Atilla
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki linkten iyi bir wifi bağlantısı ile indirin, inme işlemi bittiğinde 3. parti bir dosya yönetici ile yada winzip programı ile dosyayı açmayı deneyin, açılma işlemi hatasız olursa ve içerikleri sorunsuz görü dosya tam inmiş demektir, eğer açılırken hata veriyorsa eksik inmiş demektir. Dosyayı kapatın ve güncelleme menüsü altından ''güncelleme paketini seçin'' diyerek indirdiğiniz dosyayı göstererek yüklemeyi yapın. Her şey yolunda giderse sorunsuz güncelleme yapacaktır.

Dosyayı sorunsuz bir şekilde indirdim ve sorunsuz bir şekilde açabildim ancak güncelleme kısmında aynı hatayı aldım.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Xiaomi uzunca bir süredir Android 10 romların Android 11 e geçişine izin vermiyor. Güncelleyici ile olmuyor. Bunun için fastboot yöntemi kullanın ya da yedek alarak dosya adını değiştirip kurulum yapmayı deneyin. Cihazınız hard reset olmadan açılmayabilir ona göre hazırlıklı olmalısınız.

Oyla:

RahmiAtilla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rahmi Atilla
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Xiaomi uzunca bir süredir Android 10 romların Android 11 e geçişine izin vermiyor. Güncelleyici ile olmuyor. Bunun için fastboot yöntemi kullanın ya da yedek alarak dosya adını değiştirip kurulum yapmayı deneyin. Cihazınız hard reset olmadan açılmayabilir ona göre hazırlıklı olmalısınız.
dosya adını ne olarak değiştirmem gerekiyor ve nasıl yapacağım?

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
dosya adını ne olarak değiştirmem gerekiyor ve nasıl yapacağım?
Aşağıdaki yöntemi dener misiniz? Bu işlem de garanti değil ama haberiniz olsun, bazı cihazlarda çalışmadığı bildirilmişti.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

RahmiAtilla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rahmi Atilla
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Aşağıdaki yöntemi dener misiniz? Bu işlem de garanti değil ama haberiniz olsun, bazı cihazlarda çalışmadığı bildirilmişti.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Bu yöntemi denedim ancak işlem esnasında telefon yeniden başladı ve romu tekrar indirmem gerekli gibi bir bildirim ile karşılaştım.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Bu yöntemi denedim ancak işlem esnasında telefon yeniden başladı ve romu tekrar indirmem gerekli gibi bir bildirim ile karşılaştım.
İnen dosyayı faklı bir klasöre yedekleyerek tekrar deneyin. İsmi yüklü olan rom ile birebir aynı olmalı en ufak hata bile sorun çıkartır.
Bu işlem soft brick durumu yarayabilir hard reset ile çözülür ancak tüm veriler gider denemeden önce yedek alın.

Oyla:

RahmiAtilla

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rahmi Atilla
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
İnen dosyayı faklı bir klasöre yedekleyerek tekrar deneyin. İsmi yüklü olan rom ile birebir aynı olmalı en ufak hata bile sorun çıkartır.
Bu işlem soft brick durumu yarayabilir hard reset ile çözülür ancak tüm veriler gider denemeden önce yedek alın.
Tekrar denemem sonucunda yine aynı hatayı aldım ne yapmam gerekiyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hata bu.

Ekli dosyalar

• IMG_20220801_003233.jpg
    IMG_20220801_003233.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG_20220801_003233.jpg
    IMG_20220801_003233.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 100
Oyla:
Üst Alt