Soru Güncelleme almıyor mu ?

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Eu Stabil 12.0.8 sürümü yüklü. Bir çok sorun olmasına rağmen güncelleme almıyor. Diğer telefonlar tıkır tıkır güncelleme alıyor bi çözemedim bu işi :) Global kararlı da bu şekilde mi yoksa güncelleme alıyor mu ?

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Eu Stabil 12.0.8 sürümü yüklü. Bir çok sorun olmasına rağmen güncelleme almıyor. Diğer telefonlar tıkır tıkır güncelleme alıyor bi çözemedim bu işi :) Global kararlı da bu şekilde mi yoksa güncelleme alıyor mu ?
Peki diğer telefonlar diye tabir ettiğiniz modeller neler? Sizin rom ile onların kullanmış olduğu rom aynı mı? Bence ilk buna bakın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimde de gördüğü üzre yeni güncellemeler mevcut. Eğer güncelleme gelmediyse bu kullandığınız rom ile alakalıdır. İsterseniz cihazınıza sizde rom atabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-02-20-09-23-446_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-02-20-09-23-446_com.android.chrome.jpg
    638,3 KB · Görüntüleme: 44

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdi benim bildiğim tek eu rom ile global var. Mesela paylaştığınız ekte olan Rusya ve EEA romun globalden farkı ney ki ? Hepsinde farklı bir sürüm numarası var

Üst Alt