Haber Güncelleme almayan xiaomi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meneter

Paran varsa Adamsın, Paran Yoksa Madamsın...
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
39

Kanıt yukarıda. İkide bir formun içinden biri çıkıp xiaomi telefonlar android güncelleme almıyor demesin diye konu açtım. Android güncellemede xiaomi zirve yaptığını görüncede söylediğini yutmamak için bu seferde kapalı eko sistemli ios süper deyip kafa ütülemesin. Başka kapıya.

Ekli dosyalar

• IMG_20200404_210642.jpg
    IMG_20200404_210642.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 135

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Kanıt yukarıda. İkide bir formun içinden biri çıkıp xiaomi telefonlar android güncelleme almıyor demesin diye konu açtım. Android güncellemede xiaomi zirve yaptığını görüncede söylediğini yutmamak için bu seferde kapalı eko sistemli ios süper deyip kafa ütülemesin. Başka kapıya.
Nokia neymiş öyle yav

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125

iOS ta her güncellemede sistem yavaşlıyor sonra diyolar yok Xiaomi şöyle kötü böyle yavaş diyorlar Mi 10 pro için Adamlar 6 bin 7 bin için yuh diyorlar ama iPhone 11 pro max için 12 bin tl veriyorlar Xiaomi kadar Dünyada kaliteli telefon yapan yoktur benim düşünceme göre isteyen alsın istemeyen almasın ama adamlar Mi 10 pro ve Mi 10 ekstra olarak Redmi K30 u çıkarır çıkarmaz saniyeler içinde stock tüketen bir firma için başka söz söyemeye gerek yok bence

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Bence bu istatistiklere bakıp değerlendirmemek lazım. Xiaomi'nin verdiği kaç güncelleme kusursuz ? Tam kusursuz olmuş diyoruz başka yerinde bir problem çıkıyor. Xiaomi F/P markasıdır ama güncellemeler konusunda bence Samsung çok daha iyi. One UI 2.0 ile MIUI 11 arasında cidden çok farklar var yenilik anlamında. Benim düşüncem budur. Saygılar...

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
anlatamazsın tü kaka şaomi :D

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Verdiği güncellemelerde ne değişiyor hocam?

MortySmith

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
4

Güncelleme alıyor da ne oluyor? Telefon özellikle şarj konusunda rezalet duruma geldi. Pil çok kötü oldu, bazen ekran kilidi açarken telefon kasılıyor vs. Keşke kutudan çıktığı yazılımla kullansaydım. Mi 9t

Güncelleme alıyor da ne oluyor? Telefon özellikle şarj konusunda rezalet duruma geldi. Pil çok kötü oldu, bazen ekran kilidi açarken telefon kasılıyor vs. Keşke kutudan çıktığı yazılımla kullansaydım. Mi 9t
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
boşa demiyoruz gncelleme kurarken hemen ilk çıktıgı gibi kurmayın bi foruma bakın öyle kurun. kuran tecrübeli arkadaslar sorun cıkarsa düzeltecek arkadasar bi kursun onları takip edin sonrada siz kurun

bu yöntem çok basit bi yöntem ama uygulamıyorsunuz... tamam hatasız güncelleme yapmak onların işi ama malesef reelite bu yani 1saat beklemek 2gün beklemek zor olmamalı. mi5s kullanırkende aynı şekilde bekledim mi6 kullanırkende çünkü ikisinin yazılımlardada mutlaka sorunlar oluyordu bakıyordum sorunları görüp ona göre bende kurup kurmamak arasında karar veriyordum ki genelde kuruyordum zaten. mix 2 ye geçtim ve şeytan kulağına bir kere yazılım geri çekildi ouda yükledim ki yükledigim halde hiç bi sorunda yaşamadım...

sabır denen 5 harfli şu kelimeyi bikere uygulasanız hiç bişey olmicakda işte uygulamıyorsunuz... sonrada ben naptım ben nettim diye veryansın ediyorsunuz.
xiaominin yazılım departmanı sony nin samsungun yazılım departmanı gii değil çoğunluğunu forumdaki yöneticiler gibi gönülllük esasına dayanan kişiler üstlenmiş durumda. nasıl custom rom yüklerken önce yükleyenlerin yorumlarına bakıyorsanız orjinal güncellemeyi kurarkende az bekleyin kuranların yorumlarına bakın çok zor bişey değil emin olun böyle yaparsanız daha kafa rahat şekilde kullanırsınız...

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Güncelleme yapıyor da balon başka hiç birşey değil kocaman bir balon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt