Çözüldü Güncelleme alamıyorum

Biosef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut Çıtak
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.1.0
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar. Google palyden mesaj geliyor. Ancak otomatik güncellemeyle gotmiyor. Ayarlardan telefon hakkında dediğimde mi surumunun üstüne tıklıyorum ancak açılmıyor . Bu konuda bana yardımcı olur musunuz . Şimdiden çok teşekkür ederim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çözüm
Başka bir konuda çözüm önerisi sunulmuştu, size de atayım:

* Ben Google play üzerinden "Activity Launcher" kurdum.
* Activity Launcher programını başlattım.
* Yükleme 5-10 saniye sürüyor. Sonra uzun bir liste açılıyor. Listede "Güncelleyici" menüsünün altında yine "Güncelleyici" sekmesi var. Onu seçtiğimiz zaman pasif olan güncelleme ayarlarına girmeyi başarıyoruz.
Ayrıca yukarıdaki arama bölümüne yazarak, güncelleyici sekmesine daha hızlı erişebilirsin.

* Güncelleyiciyi tıkladıktan sonra, sağ üstte üst üste 3 nokta var. Onu tıkladım sonra "Güncelleme paketini seçin" yazısını tıklayarak "indirilenler" klasörüne indirdiğim 12.5.3 numaralı MIUI versiyonunu kurdum.

* Telefon yeniden başladı ve şu an memnunum.

12.5.3 versiyonu ilk...

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Başka bir konuda çözüm önerisi sunulmuştu, size de atayım:

* Ben Google play üzerinden "Activity Launcher" kurdum.
* Activity Launcher programını başlattım.
* Yükleme 5-10 saniye sürüyor. Sonra uzun bir liste açılıyor. Listede "Güncelleyici" menüsünün altında yine "Güncelleyici" sekmesi var. Onu seçtiğimiz zaman pasif olan güncelleme ayarlarına girmeyi başarıyoruz.
Ayrıca yukarıdaki arama bölümüne yazarak, güncelleyici sekmesine daha hızlı erişebilirsin.

* Güncelleyiciyi tıkladıktan sonra, sağ üstte üst üste 3 nokta var. Onu tıkladım sonra "Güncelleme paketini seçin" yazısını tıklayarak "indirilenler" klasörüne indirdiğim 12.5.3 numaralı MIUI versiyonunu kurdum.

* Telefon yeniden başladı ve şu an memnunum.

12.5.3 versiyonu ilk sayfada linki verilen yaklaşık 350 MB büyüklüğündeki "OTA" linkinden indirdim. Daha sonra üsteki aşamaları gerçekleştirdim.

Umarım senin içinde işe yarar.

Oyla: Çözüm

Biosef

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut Çıtak
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1