Yardım Güncelleme alabilmek için hangi rom ?

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle ilk defa xiaomi cihaz kullanıyorum ve bu işlerin biraz acemisiyim :)
Mi 10 pro 12/256 çift sim cihazımın, Geçtiğimiz hafta bl kilidini açtım ve twrp üzerinden 12.0.2 global kararlı sürümü yükledim.
Fakat bu işlemle beraber çift imei li olan cihazım tek imeiye düştü.bunu çözmem için önerdiğiniz randımanlı rom önerisi nedir acaba ?
Bunun yanında yüklediğim rom un mümkünse ayarlar menüsünden kendi kendine güncelleme almasını istiyorum.bu romlar hangi romlar acaba.
Bu sorular belki saçma gelebilir bilmiyorum ama yeni bir kullanıcı için gerçekten bilinmesi gereken konular.
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler..

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba hocam, cihaza rom yüklemeyle imei silinmez, ikinci imeiniz görünmüyorsa sistemsel bir sorun olabilir, cihaza imei repair işlemi yapıldıysa bundan kaynaklı olabilir. Yüklediğiniz romda güncelleme gelir, gelen güncellemeyi ayarlar menüsü üzerinden indirebilirsiniz ancak twrp ile yüklemeniz gerekecek.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle ilk defa xiaomi cihaz kullanıyorum ve bu işlerin biraz acemisiyim :)
Mi 10 pro 12/256 çift sim cihazımın, Geçtiğimiz hafta bl kilidini açtım ve twrp üzerinden 12.0.2 global kararlı sürümü yükledim.
Fakat bu işlemle beraber çift imei li olan cihazım tek imeiye düştü.bunu çözmem için önerdiğiniz randımanlı rom önerisi nedir acaba ?
Bunun yanında yüklediğim rom un mümkünse ayarlar menüsünden kendi kendine güncelleme almasını istiyorum.bu romlar hangi romlar acaba.
Bu sorular belki saçma gelebilir bilmiyorum ama yeni bir kullanıcı için gerçekten bilinmesi gereken konular.
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler..
Stock romların herhangi birini kurarsanız zaten güncelleme alıyor sizinki de global stock rom olduğu için hocam güncelleme alır çift hat konusuna gelecek olursak hocam çift hat olan cihazlara imei atılınca tek hata düşmesi gayet normaldir.

Oyla:

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Merhaba hocam, cihaza rom yüklemeyle imei silinmez, ikinci imeiniz görünmüyorsa sistemsel bir sorun olabilir, cihaza imei repair işlemi yapıldıysa bundan kaynaklı olabilir. Yüklediğiniz romda güncelleme gelir, gelen güncellemeyi ayarlar menüsü üzerinden indirebilirsiniz ancak twrp ile yüklemeniz gerekecek.
Hocam imei atılmadı henüz atılamıyorda bildiğim kadarıyla. Ama benim anladığım kadarıyla ben çin versiyonu olan cihazıma global 12.0.2.0 QJAEUxm yükledim. Global yüklediğim için simin 2.sini görmediği kanısındayım

Oyla:
Üst Alt