Yardım Güncel Rom Önerisi

bilal011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Sony Xperia
Konular
16
Merhaba ablamın Mi Note 10 Lite kullanıyor imei gittiği için telefoncuya götürmüş ve telefoncu imei atmış ve rom kurmuş galiba telefona root atmış birde bootlader kilidide açık Sürüm: MIUI Kararlı 12.0.3 Kararlı 12.0.3.0 (RFNEUVF)
Benim isteğim root ve bootlader iptal edilip Global güncelleme alabilsin sms aktivasyon sorunu olmasın ve ayrıca MIUI kendi (SMS/ARAMA) vs uygulamarı türkçe olarak gelsin fakat İMEİ gitmicek şekilde olacak bir Rom öneriniz var mı? İMEİ giderse nasıl İMEİ atıp kurabilirim?

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Imei isini herkes yapamaz, atilmasi icin de root sart. Olur da imei ile alakali veya imei degisimi gerektirecek bir sey yasarsaniz yine rootlanmasi gerekir. Suan kullanimda bir problem yoksa bence ellemeyin.
Sms aktivasyonu sart degil, bildirimi kapatabilirsiniz. (Mi hesabi telefona bagli olsun yeterli)
Mi arama/mesajlasma turkce gelsin demissiniz, sistem dili zaten turkce degil mi?

Rom olaram xiaomi.eu en temiz/stabil romdur. Miui arayuzu kullanmak istiyorsaniz. Ben suan aosp tabanli bir romdayim eu 12.1.1'den gectim. 12.5 istiyorsaniz eger onun hakkinda fazla olumlu yorum yok, sahsen onermiyorum. Cihaz benimle ayni.

Oyla:

bilal011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Normal
Cihazım
Sony Xperia
Konular
16
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Imei isini herkes yapamaz, atilmasi icin de root sart. Olur da imei ile alakali veya imei degisimi gerektirecek bir sey yasarsaniz yine rootlanmasi gerekir. Suan kullanimda bir problem yoksa bence ellemeyin.
Sms aktivasyonu sart degil, bildirimi kapatabilirsiniz. (Mi hesabi telefona bagli olsun yeterli)
Mi arama/mesajlasma turkce gelsin demissiniz, sistem dili zaten turkce degil mi?
Google kendi sms ve arama uygulaması yüklü fakat ben MIUI kendi sms/rehber/arama uygulamasını kurmak istiyorum internetten indiriyom durduruldu hatası alıyorum

Oyla:

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Mesaji duzenledim, onun icin eu rom gerek, rom degismeden yukleniyor mu bilmiyorum denemedim.
Eu farki gereksiz ayar ve uygulamalardan arindirilmis olmasi.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
bilal011, İmei gitmeyecek şekilde en kolay yöntem ile bu romu yükleyebilirsiniz...

İmei konusunda da madde 4.2 okuyun...

Önemli ve etkili bir rehber....

Oyla:
Üst Alt