Soru Güncellemeye zorluyor.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Herkese merhabalar dostlar.
Şöyle bir sorum olacak.

Telefonum Redmi Note 4 SD Global 3/32, geçenlerde aşırı pil tüketimine dayanamayarak 9.6.2.0 dan benim açımdan en iyi pil performansına sahip olduğunu düşündüğüm 9.5.11.0 versiyona geçmiştim.

Telefon sürekli olarak yeni güncellemeleri denetliyor, ayarlardan wifi indirmeyi kapattım, dolayısı ile inatla gördüğü 9.6.2.0 sürümü indiremiyor. Zaman zaman da güncelleyici verisini sıfırlayarak, güncelleme var uyarısının da önüne geçiyorum.

Bazen nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde WiFi bağlı iken bir bakıyorum güncellemeyi indirmiş, ayarlarında da otomatik indirmeyi açmış ve güncellemek istersen telefonu yeniden başlat diyor. Bende yeniden güncellemeyi temizliyorum ve bu durum bir kısır döngüye dönüştü.

Güncelleme kontrolünü tamamen kapatmanın bir yöntemi varmıdır?

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
Root edip, titanium backup ile güncelleyici sistem uygulamasını kaldırabilirsiniz. İki kere yaptım ben bunu. İlkinde telefon sorunsuz çalıştı. İkincisinde sapıttı.

Oyla:

mustang34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Seve
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
9.5.11.0 sürümünde ne kadar sot alıyorsunuz? performansı size göre nasıl? herhangi bir nougat ya da treble oreo rom atarak bunun önüne geçebilirsiniz. her hafta güncellemek istemiyorum diyorsanız aylık güncellenen unofficial resurrection remix (endless) romuna bakabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt