Soru Güncelleme sorunu(Çok gizli ibaresi)

music teacher

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
3
Arkadaşlar selam, mı 5 cihazıma son gelen MIUI 10 8.8.2 güncellemesinin yanında çok gizli ibaresi çıkıyor tıklayınca da, güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok. Oturum açmış olduğunuz hesabın gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun diye bir uyarı veriyor bu ne demek?

karahan tasliyurt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Blacksxxs
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2

buradan miui 10 8.7.26 sürümünü indirip hiçbir şey yapmadan telefon ayarlarına girip telefon hakkında/sistem güncellemesi/sağ üstte 3 nokta var ona tıklayıp--- dosya seçimi var ona tıklayıp hedef yerden indirilmiş dosyayı seçin baska bir işlem yapmanıza gerek yok

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Arkadaşlar selam, mı 5 cihazıma son gelen MIUI 10 8.8.2 güncellemesinin yanında çok gizli ibaresi çıkıyor tıklayınca da, güncelleme kayıtlarına erişim izniniz yok. Oturum açmış olduğunuz hesabın gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun diye bir uyarı veriyor bu ne demek?

Hocam bu sadece yüklemiş olduğunuz sürümün geri çekildiğini gösteren bir ibare. genel olarak günlük kullanıma etkisi ile ilgili herhangi bir bildirim söz konusu değil. İleriki zamanlarda çıkan güncellemeler ile bu sorunu ortadan kalkar. Endişelenecek bir durum yok.

buradan miui 10 8.7.26 sürümünü indirip hiçbir şey yapmadan telefon ayarlarına girip telefon hakkında/sistem güncellemesi/sağ üstte 3 nokta var ona tıklayıp--- dosya seçimi var ona tıklayıp hedef yerden indirilmiş dosyayı seçin baska bir işlem yapmanıza gerek yok

Hocam yardımınız için teşekkürler. Yalnız arkadaşın sorusunu cevaplamanız daha doğru olurdu. Kolay gelsin

karahan tasliyurt

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Blacksxxs
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Hocam bu sadece yüklemiş olduğunuz sürümün geri çekildiğini gösteren bir ibare. genel olarak günlük kullanıma etkisi ile ilgili herhangi bir bildirim söz konusu değil. İleriki zamanlarda çıkan güncellemeler ile bu sorunu ortadan kalkar. Endişelenecek bir durum yok.

Hocam yardımınız için teşekkürler. Yalnız arkadaşın sorusunu cevaplamanız daha doğru olurdu. Kolay gelsin

pegasus hocam teşekkürler uyarınız için daha önce farklı konu alt başlığında konuşmuştuk ordan aklımda kaldı sanırım kusura bakmayın hocam.

Onurgnc1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mı not3
Konular
0

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon sifirlaniyormu

ferdipon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferdi kilic
Cihazım
mi 5x
Konular
1
X5 için uygun mu versiyon?

Kenan ates

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
Redmi note9 pro
Konular
0

Nasıl yapılıyor bı turlu yapamadım benim niye 9 0ro 12 geldi aynı sorun yasiyorum

Üst Alt