Yardım Güncelleme(Miu10)Sonrasında Ekran Sorunu Yasayanlar

ironist34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi 5 Plus
Meslek
Diger
Konular
2
Forumda birkaç yerde rastladım ekranda ölü piksel ,hayalet ekran veya ekranda ince siyah cizgilenme sorunu yaşayanlar var.Benim telefonda güncellemeden hemen sonra değil ama iki hafta sonra ekranda ince siyah çizgi çıktı beyaz renkte belli olmayan belli olmayan .Bütur sorun yaşayan arkadaşlar buraya yazabilir mi sorunlarını ve varsa çözümlerini.Ekrandaki bu hatalar genelde donanimsal olabiliyor ama ben telefonu çok dikkatli kullandım durduk yere cikiverdi. bu yeni güncelleme sonrası telefonda donanimsal bir hata yaratmış olabilir mi acaba .Bu arada telefonum redmi 5plus global sürüm Türkiye garantili

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Forumda birkaç yerde rastladım ekranda ölü piksel ,hayalet ekran veya ekranda ince siyah cizgilenme sorunu yaşayanlar var.Benim telefonda güncellemeden hemen sonra değil ama iki hafta sonra ekranda ince siyah çizgi çıktı beyaz renkte belli olmayan belli olmayan .Bütur sorun yaşayan arkadaşlar buraya yazabilir mi sorunlarını ve varsa çözümlerini.Ekrandaki bu hatalar genelde donanimsal olabiliyor ama ben telefonu çok dikkatli kullandım durduk yere cikiverdi. bu yeni güncelleme sonrası telefonda donanimsal bir hata yaratmış olabilir mi acaba .Bu arada telefonum redmi 5plus global sürüm Türkiye garantili

Hocam kullandığınız aynı romu telefonumda 2 hafta kadar kullandım bunun söz ettiğimiz romla herhangi bir alakası yok maalesef.Zamanla düşme vs gibi durumlarda panellerde böyle sıkıntılar olabiliyor.Teknik servise başvurarak bilgi alabilirsiniz iyi günler.

Oyla:

ironist34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Resmi 5 Plus
Meslek
Diger
Konular
2
Hocam kullandığınız aynı romu telefonumda 2 hafta kadar kullandım bunun söz ettiğimiz romla herhangi bir alakası yok maalesef.Zamanla düşme vs gibi durumlarda panellerde böyle sıkıntılar olabiliyor.Teknik servise başvurarak bilgi alabilirsiniz iyi günler.
Telefonu alalı bir ay olmadı daha hiç düşmedi doğru düzgün cebime bile koymadım hatta jelatini bile çıkmadı daha hasar olması mümkün değil suvs. de kaçmadı .bir anda beliriverdi ayrıca oyun vs de oynamadım yani çok isiticak bir işlemde olmadı.teknosayi aradım ekran sorunlarını garanti firmasının sizin hatanız olmasa bile size yükleyebilir vs dedi .belki son sürümden kaynaklı yazılımsal bir sorun değil ama bu ölü piksel fabrika kaynaklı olabilir mi belki aldığımda çok küçüktü farketmedim ama zamanla çoğalmış olabilir mi .kafam karıştı düşmeyen ve bir telefona teknik servis nasıl kullanıcı hatası verebilir acaba işlerine mi öyle gelir .bin pişman oldum bu telefonu aldığıma çok memnundum aldığımda .şarjı hızı vs çok iyiydi bu fiyata bu performansa sasirmistim ama işte sanırım bunlarinda arıza verme ihtimali çok yüksek sanirim..neyse teşekkürler.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt