Yardım Güç tuşu bozulan günveli moddaki Redmi Note 5'i normal modda yeniden başlatma

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Merhablar,
Güç tuşu bozulan Redmi Note 5 telefonu bir şekilde güvenli moda girmiş. Normal modda nasıl yeniden başlatabilirim? Biraz acil. Teşekkürler.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hocam tamamen mantık yürüterek bir çözüm buldum cihazım farklı ama ise yarayacağını düşünüyorum bende oldu.

Ayarlara girin ve ayarlarda quick ball seçeneği ekleyin ekrana (hızlı top, akıllı top diye geçer) bu bizim iphonedaki assistive toucha benzer.
Quick ball seçeneklerini gösterecek size ve tuslardan birinde güç tuşuna uzun bas seçeneği olacak. Tuslardan birini güç tuşu olarak Atayin.

Ekrana gelip hızlı topu ekran kenarında bulun ilintili şekilde belli oluyor orada güç tuşuna basın. Yeniden başlat da yazacak. Yeniden başlatma yaparsanız telefon normal modda yeniden başlar. iPhone'da tusum bozulunca çok işime yaramıştı. Xiaomi de de bu özellik varmış. Arayüzünü bilmemek ile(ben miui11de işlem yaptım cihazınız belki eski arayüzdür ama eskilerde de gözüküyor) how to enable quick ball Xiaomi Redmi Note 5 / MIUI xx deyip aratin

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam tamamen mantık yürüterek bir çözüm buldum cihazım farklı ama ise yarayacağını düşünüyorum bende oldu.

Ayarlara girin ve ayarlarda quick ball seçeneği ekleyin ekrana (hızlı top, akıllı top diye geçer) bu bizim iphonedaki assistive toucha benzer.
Quick ball seçeneklerini gösterecek size ve tuslardan birinde güç tuşuna uzun bas seçeneği olacak. Tuslardan birini güç tuşu olarak Atayin.

Ekrana gelip hızlı topu ekran kenarında bulun ilintili şekilde belli oluyor orada güç tuşuna basın. Yeniden başlat da yazacak. Yeniden başlatma yaparsanız telefon normal modda yeniden başlar. iPhone'da tusum bozulunca çok işime yaramıştı. Xiaomi de de bu özellik varmış. Arayüzünü bilmemek ile(ben miui11de işlem yaptım cihazınız belki eski arayüzdür ama eskilerde de gözüküyor) how to enable quick ball Xiaomi Redmi Note 5 / MIUI xx deyip aratin
Hocamın fikri çok mantıklı ben de üstüne ekleme yapmak istiyorum. Eğer olurda hızlı topu bulamazsanız bu uygulamayı indirin gerekli izinleri verin. Uygulamada jest ayarları diye bölüm var tek dokunuşa güç düğmesini ata deyin. Sonra ekranın kenarındaki assistive touch butonuna basarsaniz güç menüsü açılır.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-11-01-18-23-682_com.easytouch.assistivetouch.jpg
    Screenshot_2020-06-11-01-18-23-682_com.easytouch.assistivetouch.jpg
    148,9 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2020-06-11-01-18-18-675_com.easytouch.assistivetouch.jpg
    Screenshot_2020-06-11-01-18-18-675_com.easytouch.assistivetouch.jpg
    240,9 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:
Üst Alt