Yardım Güç Tuşu Arızalı Mi5 Mi Logosunda Kaldı

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
arkadaşlar öncelikle güç tuşumun çalışmadığını belirtmek isterim.
kernel yükledikten sonra telefon açılmıyor.eu rom yüklüydü.
mi yazısı çıkıyor orda kalıyor.fastboot moda almak iiçin sarjı bitirip telefonu biraz sarj edilince ses kısmaya basıp alıyorum ama gel gör ki rom atılırken sarj bitiyor.eğer sarj 0 dan açılış anına kadar fastboot almazsam da sadece mi ekranı kalıyor mecbur şarjın bitmesini beklemek zorundayım.telefonu yaptırıcam ama şuan maddi durumlar el vermiyor.çözümlerini bekliyorum

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Anladığım kadarıyla suan telefonunuz açılmıyor ve güç tuşunuz çalışmadığından fastboot moda almak için şarjı bitirip şarja takıyorsunuz aynı anda ses tuşuna basıp fastboota alıyorsunuz. Şarja takın şarj fullensin. Sonra işlem yapacağınız materyaller miflash ve mi5 için fastboot rom hazır olsun. Usb ile pcye bağlayınca yine şarj olacağı için ses kısma tuşu ile hemen fastboota girip miflashtan temiz kurulum yapın.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla suan telefonunuz açılmıyor ve güç tuşunuz çalışmadığından fastboot moda almak için şarjı bitirip şarja takıyorsunuz aynı anda ses tuşuna basıp fastboota alıyorsunuz. Şarja takın şarj fullensin. Sonra işlem yapacağınız materyaller miflash ve mi5 için fastboot rom hazır olsun. Usb ile pcye bağlayınca yine şarj olacağı için ses kısma tuşu ile hemen fastboota girip miflashtan temiz kurulum yapın.

Evet hocam sikintiyi anlamissin ama soyle bir sey var sarji varken mi yazisinda kalip duruyor.yani sarji varsa kapanmiyor.acaba bataryayi veya cihazin elektirigini kesebilecegimiz sigorta vs. var midir?

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Cihazın arka kapağını çıkartıp batarya portunu çıkartabilirsiniz ama cihaz kapalıyken işlem yaptığınız için usb takınca şarj olacağı için mi logosu gelecek %70'lerdeyken uab takıp hemen ses kıamaya basınca fastboot açılması lazım o şekilde de miflashtan yükleyebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt