Haber Gta 6 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Son günlerde GTA 4’ün Steam üzerinde satıştan kaldırılmasıyla hareketli günler yaşayan Rockstar Games‘in geliştirmekte olduğu yeni oyunu GTA 6 hakkında dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Avusturya merkezli bir oyun sitesi GTA 6 fiyatı ve çıkış tarihini resmen açıkladı.

GTA 6 fiyatı ve çıkış tarihi ortaya çıktı
Oyunseverlerin merak ettiği en önemli konulardan biri hiç şüphesiz Grand Theft Auto 6 oyunudur. Milyonlarca oyuncu Rockstar Games’in geliştirmekte olduğu GTA 6 hakkındaki son gelişmeleri yakından takip ediyor. GTA 5’in piyasaya çıkmasının üzerinden 7 yıl geçti ve gözler yeni oyuna çevrildi.

Geçen yıl GTA 6 hakkında bir açıklama yapacağını açıklayan Rockstar, henüz en ufak bir ipucu bile vermedi. Ancak en büyük ipucuyu, Avusturya merkezli perakende oyun satış sitesi Gameware, GTA 6’yı resmen satış listesine ekledi.

Ortaya çıkan listetede oyunun adı, fiyatı ve çıkış tarihine dair önemli bilgiler yer alıyor. Sitede Grand Theft Auto 6‘nın PlayStation 4, PC ve Xbox One oyun konsolu için çıkacağı ifade ediliyor. Bu yılın sonlarında satışa çıkacak PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarının uyumluluğuna dair herhangi bir ibare yer almıyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Listelemede oyunun adı Grand Theft Auto 6 D1 Edition olarak görüntüleniyor. D1 Edition’un gizemi halen çözülemezken, oyunun fiyatları da şaşırtıcı görünüyor. PC versiyonunun 59,99 Euro, PlayStation 4 ve Xbox One için ise 69,99 Euro satış fiyatı ile listelenmiş durumda. GTA 6 çıkış tarihi ise 2020 yılı içerisinde olarak gözüküyor.

Bu sızıntının değerini artıran ana unsur ise, Gameware sitesinin geçtiğimiz yıl henüz duyurulmamasına rağmen Need for Speed Heat ve Devil May Cry 5 gibi oyunları gün yüzüne çıkartmış olması.

Bu gelişmelerin üzerine, artık Rockstar Games’in GTA 6 hakkında ayrıntılı bir açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdeletenet

Son düzenleme:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Şunu net söyleyebilirim ki piysada oynamadığım oyun kalmadı, artık belirli bir yerden sonra sıkıyor. Konular hemen hemen birbiriyle aynı değişik bir yapım yok. Ben artık PS daki Exclusive oyunların Pc ye gelmesini bekliyorum ki onlarda yavaş yavaş geliyor gibiler mesela söz konusu Red Dead Redemption olunca 150 saate yakın oynamışım onu daha halen yan görevler var birkaç görevi de halen daha bitiremedim mesela. Mobil oyunlarda kaliteli artık yani Pc oyunlarını aratmayacak seviyeye geldi şöyle amiral gemisi bir cihaz alıp adam gibi idare ederim mobil oyunlarla ararmıyım pc yi ararsam namerdim. Forumu açsın yeterli :D
Ben istesemde oynayamıyorum half life 2 bitirdim tüm episode larını 10.kez filan bitirdim herhalde.giggle~~

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Ben istesemde oynayamıyorum half life 2 bitirdim tüm episode larını 10.kez filan bitirdim herhalde.giggle~~

Şunun bi 3. oyunu çıkacak dedik Alyx'i getirdiler Vr lazım. Vr da öyle bakkalda satılan bir cihaz değil malum ama Vr deneyimini sonuna kadar yaşatacak bir oyun orası ayrı konu bu Gaben kadar nalet bir adam tanımıyorum şişko bencil 8=)

Eraybarca

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Çevirmenlik
Konular
3
Sadece sızıntılar üzerine bir haber. Resmi olarak açıklanmadı.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Mafia 2 ve gta 4e kadar benim sistem kaldırdı. Ve hikaye artı oynayış müthişti. Muhtemelen 2023 te filan GTA 5e başlarım. GTA 6 içinde 2028'i bekliyecez :D

Üst Alt