Çözüldü GTA 5 silinmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ernkrklc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Arkadaşlar ben bir kaç ay önce GTA 5 indirmiştim pcmde 2 adet ekran kartı var birisi işlemci üstünde birisi haricir ekran kartı harici olan 2 GB işlemci üzerinde olan 512mb GTA 5 e girdim ve ayarlarda 512 MB gösteriyordu settings dosyasını falan baya kurcaladım ve harici ekran kartına geçiş yaptım oyunu hiç oynamadım sonra oyuna girdim haricî ekran kartını gördü ama bu seferde başka bir yerden başlıyor oyun banka soygunundan başlamıyor silip tekrar yükledim olmadı kayıt defterinden belgelerden denetim masasından herşeyi sildim yükleme dosyasını da sildim 60 GB tekrar indirdim ama yine aynı şekilde harici ekran kartını görüyor ve başka bir saveden devam ediyor format falan atmak istemiyorum çok fazla oyun var içinde GTA 5 i nasıl silebilirim GTA ile ilgili tek dosya kalmasın tekrar yükleyince sorun kalkar diye umuyorum bilgisayarim da bu

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Arkadaşlar ben bir kaç ay önce GTA 5 indirmiştim pcmde 2 adet ekran kartı var birisi işlemci üstünde birisi haricir ekran kartı harici olan 2 GB işlemci üzerinde olan 512mb GTA 5 e girdim ve ayarlarda 512 MB gösteriyordu settings dosyasını falan baya kurcaladım ve harici ekran kartına geçiş yaptım oyunu hiç oynamadım sonra oyuna girdim haricî ekran kartını gördü ama bu seferde başka bir yerden başlıyor oyun banka soygunundan başlamıyor silip tekrar yükledim olmadı kayıt defterinden belgelerden denetim masasından herşeyi sildim yükleme dosyasını da sildim 60 GB tekrar indirdim ama yine aynı şekilde harici ekran kartını görüyor ve başka bir saveden devam ediyor format falan atmak istemiyorum çok fazla oyun var içinde GTA 5 i nasıl silebilirim GTA ile ilgili tek dosya kalmasın tekrar yükleyince sorun kalkar diye umuyorum bilgisayarim da bu
Ayarlarda new game kısmı olması lazım ordan yeni oyuna başlarsınız silmeye gerek kalmadan.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Denetim masası/Programlar/Grand Theft Auto V dosyasına gelip sağ tık yapıp kaldırı seçin

ernkrklc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Oyunun içinden yeni oyun başlatabilirsin. Neden ısrarla silmek istiyorsun?

ernkrklc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Oyunun içinden yeni oyun başlatabilirsin. Neden ısrarla silmek istiyorsun?
Loading story mode ekranında takılı kalıyor ve New game yapsam bile oyunu tekrar açınca kaldığım yerden devam etmiyor yine kendi savesinden devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt