Rom [GSI] OxygenOS Android 11 Evelyn Port [9T Pro | K20 Pro] 19.11.2021

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Kullanılır hocam, neden kullanılamasın? MIUI 11 sonrası ve Android 12 için öneride bulunamam ama

Android 11 için
>>SparkOS 8.1 Ignite (3 Temmuz dan beri aktif kullanıyorum)

Kurulumu aynı SyberiaOS gibi bakabilirsiniz. Bu arada romun bütün özelleştirme ayarları ingilizce bilginiz olsun hocam.

>>SyberiaOS
Rom - [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

>>OxygenOS
Rom - [GSI] OxygenOS Android 11 Evelyn Port [9T Pro | K20 Pro] 19.11.2021

>>ArrowOS (MIUI vendor varyantı pil için daha verimli, konuda bir yerlerde vardı.)
Rom - [AOSP] ArrowOS OFFICIAL Android 11 OSS Vendor [9T Pro | K20 Pro] 23.01.2022
hocam merhaba bu sürüm dogrudur demi
Arrow-v11.0-raphael-OFFICIAL-20220123-VANILLA.zip

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2 - 3 gündür deneme amaçlı kullanıyorum hocam, öncesinde SparkOS v8.0 Ignite kullanıyordum.
Hocam kullandığınız romları kurulum detayları ile konu olarak açsanız harika olur

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam kullandığınız romları kurulum detayları ile konu olarak açsanız harika olur
Hocam farklı romdayım, konu açmak için elimde ekran görüntüleri ve konuyla daha iyi ilgilenebilmek adına ekstra veriler yok.

Aşağıdaki bilgilere uygun olarak romları kurup konuları da açarsanız sizin deyiminizle harika olur.

SparkOS v8.0 Ignite kurulumu aynen SyberiaOS gibi
Rom - [AOSP | CAF] SyberiaOS v4.9 (Special Edition) Android 11 Final [9T Pro | K20 Pro]

VoltageOS kurulumu için farklı yollar mevcut, sizin için uygun olana xda'dan bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Hocam farklı romdayım, konu açmak için elimde ekran görüntüleri ve konuyla daha iyi ilgilenebilmek adına ekstra veriler yok.

Aşağıdaki bilgilere uygun olarak romları kurup konuları da açarsanız sizin deyiminizle harika olur.

VoltageOS kurulumu için farklı yollar mevcut, sizin için uygun olana xda'dan bakabilirsiniz.
Hocam VoltageOS Gapps

Hocam VoltageOS için Gapps hangisini yükleyelim link atarsanız sevinirim

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Hocam VoltageOS için Gapps hangisini yükleyelim link atarsanız sevinirim
Hocam bir önceki mesajda bulunan xda konusunda vardı, ekran alıntısında işaretledim, buyrun.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt