Yardım Gri ekran sorunu

tvcuneyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Endonezya 13.0.5
Telefon Modeli
Mi 11T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar. Kafayı yicem yardım edin lütfen. Telefon cebimde bi yerlere girmiş. Ana sayfada ekran renkli iken herhangi bir uygulamaya girince ekran gri oluyor. Örnek: telegram, YouTube, Instagram vs. Lütfen yardım edin nasıl çözücem?
Telefon ana sayfasında sorun yok normal renginde herşey. Uygulamalara girince gri oluyor.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Selam arkadaşlar. Kafayı yicem yardım edin lütfen. Telefon cebimde bi yerlere girmiş. Ana sayfada ekran renkli iken herhangi bir uygulamaya girince ekran gri oluyor. Örnek: telegram, YouTube, Instagram vs. Lütfen yardım edin nasıl çözücem?
Telefon ana sayfasında sorun yok normal renginde herşey. Uygulamalara girince gri oluyor.
Güç tuşuna uzun süre basılı tutarak yeniden başlatmayı denediniz mi? Karanlık modu açmış olabilir misiniz? Erişilebilirlik seçenekleri açılmış olabilir, orada renk körü modu olması lazım, onu da kontrol eder misiniz.

Oyla:

tvcuneyt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güç tuşuna uzun süre basılı tutarak yeniden başlatmayı denediniz mi? Karanlık modu açmış olabilir misiniz? Erişilebilirlik seçenekleri açılmış olabilir, orada renk körü modu olması lazım, onu da kontrol eder misiniz.
Yeniden başlattım ve karanlık modu kapattım olmadı. Renk körü modunu bulamadım hocam? Birde telefon da sorun yok sistem uygulamaları, ayarlar ve ana ekranlar normal renginde. 3. parti uygulamalar da gri renk oluyor. Örnek YouTube Instagram telegram Chrome vs.

Oyla:
Üst Alt