Mod Greenify4Magisk [Arkaplanda Çalışan Uygulamalarınızı Uyutun)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Greenify uygulaması çoğumuzun bildiği bir xposed modülüdür. Root ile ve Rootsuzda çalışır. Rootsuz versiyonunu Google Play Storeden indirilerek kullanılabilir. Yalnız Rootsuz versiyonunu kullanmak istiyorsanız birkaç önemli özelliğinden feragat etmeniz gerekir.
Peki nedir bu Greenify uygulaması ve ne işe yarar?
Uygulamalardan herhangi bir işlevsellik kaybetmeden bu uygulamaları güvenli bir şekilde uyutmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Pil tasarrufu ve Ram tasarrufu sağlar. Eğer Telefonunuz xposed destekliyorsa GMC yani Google Cloud Messaging özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellik uygulamaların arka planda çalışırken, telefona push mesajları göndermesine olanak tanıyan bir özelliktir ve hazırda bekletme sonrasında bile bildirimleri almanıza yardımcı olur.
Uygulamayı Magisk deposundan flashlayıp kullanabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam paylaşım için teşekkürler,birkaç önemli özellikten feragat etmek gerekir denilmiş ama cümlenin devamında hangi önemli feragatlar belirtilmemiş.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam paylaşım için teşekkürler,birkaç önemli özellikten feragat etmek gerekir denilmiş ama cümlenin devamında hangi önemli feragatlar belirtilmemiş.
Hocam uygulamayı kurunca zaten Pro sürüm isteyen kısımları uygulama söylüyor diye ayrıca bahsetmek istemedim. Ama En önemlisi bahsettiğim GMC özelliği. Yani uygulama uykuda bekletilirken bildirim almaya devam edemiyorsunuz. Bunun için ya pro sürüm kullanacaksınız ya da Xposed olmak zorunda

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Kullanıyorum ve çok memnunum... Fakat bataryaya ne kadar faydası var onu çözemedim. Çünkü normalde de, bu programı çalıştırmadan önce, bütün programları kapatır, bu programı çalıştırır, ekranı öyle kapatırım...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam uygulamayı kurunca zaten Pro sürüm isteyen kısımları uygulama söylüyor diye ayrıca bahsetmek istemedim. Ama En önemlisi bahsettiğim GMC özelliği. Yani uygulama uykuda bekletilirken bildirim almaya devam edemiyorsunuz. Bunun için ya pro sürüm kullanacaksınız ya da Xposed olmak zorunda
Hocam bilgilendirme için çok teşekkür ederim

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Kullanıyorum ve çok memnunum... Fakat bataryaya ne kadar faydası var onu çözemedim. Çünkü normalde de, bu programı çalıştırmadan önce, bütün programları kapatır, bu programı çalıştırır, ekranı öyle kapatırım...
Pile şöyle bir faydası var
Bir banka uygulaması düşünün. İhtiyacınız olmayan bir kredi veya kampanya bilgisi verebilmek için size Push bildirimi yolluyor. Bu da telefonunuzun uyku modundan uyanmasına ve arka planda çalışan bütün uygulamaların çalışmasına sebep oluyor.
Konuda resimde gösterdiğim kısımdan ana ekranınıza kısa yol ekleyebilirsiniz. programı herseferinde açmanıza gerek kalmaz

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Sayın ClassiCTR hocam, oldukça yararlı paylaşımızınız için ağzınıza sağlık ve teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Rica ederim hocam. inşallah dediğiniz gibi yararlı olur kullanacak arkadaşlarımız için

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
xposed olmadan bariz farkını görür müyüz?

Üst Alt