Çözüldü Görüşme esnasında sürekli kendi kendine çağrı sonlanıyor karşı tarafın yüzüne kapanıyor

yalovaliokan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
royy
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
18
Cihazı alalı ortalama 3/4 ay oldu son mıuı 8 varken de sürekli görüşme esnasında sürekli kendi kendine çağrı sonlanıyor karşı tarafın yüzüne kapanıyor du mıuı 9 geldi sorun devam etmektedir türk Telekom ve Vodafone kullanıyorum ikisindede aynı sorun var sorun cihazda olduğu düşüyorum. Bu konu hakkında bilgisi tecrübesi fikri olan varmı

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Ayarlar>Ek ayarlar>Erişilebilirlik>Güç düğmesi çağrıyı sonlandırır seçeneği aktifse kapatıp dener misiniz.Bu sorununuza çare olmazsa hattınızı 2G'ye alın ve deneyin,Mobil veriyi kapatıp deneyin ve 128kb sim kart ile deneyin.

Son düzenleme:

yalovaliokan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
royy
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
18
Güç düğmesini sonlandırdım şuan için sorun yok gibi teşekkür ederim hocam

byseker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
vedat şekr
Cihazım
mi note 4
Konular
0
bende de aynı sorun vardı ben çözümü buldum arama esnasında görüşme kayıt yapıyor ya kendi programı onu kapatın deneyin yani görüşme kaydı yapmayın öyle deyin düzelecektir

Cmaytn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
Max 2
Konular
0
Max 2 kullanıyorum telefonu 2 hafta önce satın aldım her aramamda çağrı sonlandırılıyor mobil veriyi kapatmayı denedim olmadı 2g ye geçtim olmadı güç tuşu ile çağrı sonlandırma zaten kapalı açıp kapattım yine olmadı ne yapacağımı şaşırdım

İlhan Can DERİCİ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan Can
Cihazım
Mi6
Konular
0
Max 2 kullanıyorum telefonu 2 hafta önce satın aldım her aramamda çağrı sonlandırılıyor mobil veriyi kapatmayı denedim olmadı 2g ye geçtim olmadı güç tuşu ile çağrı sonlandırma zaten kapalı açıp kapattım yine olmadı ne yapacağımı şaşırdım
Bende de Mi 6 var aynısı oldu geçmiyor bir türlü

Üst Alt