Soru Gören herkes baksın (Mİ6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bariserez14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
28
Arkadaşlar merhaba aranızda beni bileniniz vardır en sonunda mi 6 almaya karar verdim en kısa zamanda cepporttan sipariş vericem öncelikle sormak istediğim sorular var yardımcı olursanız sevinirim.

miui 9 kurarken yasa dışı işlem yani bootloder açmak vb tehlikeli işler gerekiyor mu aldığımda kaçla geliyor?

Ekranı kırdım veya arka cam kapak kırıldı servis yapacak mı ücret alacak mı yoksa kendi çabalarımla mı yaptıracağım bu ekrandan başka bişeyde olabilir (batarya parmak izi okuyucu ses tuşu vb herhangi bir sorun),

Sürekli müzik dinleyen birisi olduğum için kulaklık ihtiyacım var sizde bluetooth mu kablo kulaklık mı önerisi olan link bıraksın bakayım

Ekran koruyucu veya hoş duran kılıf önerisi olan varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

başka herhangi bir konuda tavsiye yardım önerisi olan yazsın ilk kez böyle bir deneyim yaşayacağım açıkçası şimdiden hepinize teşekkürler

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
ucret odemeniz gerekir. bence bluetooth kulaklik alma kablolu kulaklik her zaman kaliteli ses verir. ayni fiyattaki kulakliklardan bahsediyorum.
bu kilif cok iyi. ince ve parmak izi birakmiyor. kamera kenarlari kalinlastirilmis. ise yarıyor.

bu kirilmaz cam ile cok uyumlular. tam kenarlari denk geliyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt